Veľkonočný piatok sa zvrhol vďaka Sulíkovi. Alojz Hlina mu v odpovedi na zrušenie zavretých obchodov naložil

Odpoveď Richardovi Sulíkovi na jeho status o zavretých obchodoch a teplých rožkoch na seba dlho nenechala čakať. Chopil sa jej Alojz Hlina predseda KDH. Sulíkovi odpovedal rovnako prostredníctvom sociálnej siete. Hlina píše, že “Richard Sulík sa rozhodol citlivo na Veľký piatok naviezť sa do kresťanov, konzervatívcov a “zvyšovať” si svoj koaličný potenciál. Má obrovský problém s tým, že si dnes nevie kúpiť teplé rožky. Píše, že tento zákaz predaja zruší. Nuž, čo k tomu povedať?”

A pridáva odpoveď:  “Richard Sulík by musel vyhrať voľby tak, aby nemusel mať koaličných partnerov, resp. mal iba takých, ktorí majú rovnakú starosť o teplé rožky ako on.

Kresťanskí demokrati budú silnou súčasťou politickej scény po voľbách a v koalícii nikdy nebudeme súhlasiť s tým, čo populisticky deklaruje R. Sulík.

Dnešný deň má pre nás konzervatívcov duchovný rozmer. Liberálom umožňuje vypnúť, zvoľniť, tešiť sa z pekného dňa. Aj liberáli potrebujú oddych. Škoda, že im ho R.Sulík nedopraje.”, dodáva Hlina.

 

Čítajte tiež:

Richard Sulík sa pustil do konzervatívcov. Vyčíta im zavreté obchody vo sviatok. Chce zrušiť zákon

Súvisiace články

MIMORIADNA SPRÁVA: Ficov Bašternákov byt sa mení na štátny. Ladislav Bašternák do konca týždňa nastúpi do väzenia

Aneta Leitmanová

Dôchodkový vek na Slovensku sa bude zverejňovať päť rokov dopredu

redakčný výber

Prekvapením v Piešťanoch je kandidatúra bývalého diplomata Stanislava Polonského za Národnú koalíciu

Roman Suchý
Načítam....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. OK Viac info

Privacy & Cookies Policy