DANKO: Prezidentka sa spolieha na to, že príde vláda, ktorá urobí všetko naopak

sita

Poslanci Národnej rady SR v utorok 25. februára schválili trinásty dôchodok a odmietli Istanbulský dohovor. Prezidentka Zuzana Čaputová uviedla, že sa k prerokovaným zákonom vyjadrí až po voľbách

Prezidentka Zuzana Čaputová sa spolieha na to, že príde vláda, ktorá urobí všetko naopak ako táto vláda. Médiám to dnes povedal predseda Národnej rady SR (NR SR) Andrej Danko (SNS). Poslanci NR SR v utorok 25. februára schválili trinásty dôchodok a odmietli Istanbulský dohovor. Prezidentka Zuzana Čaputová v reakcii na to uviedla, že sa k prerokovaným zákonom vyjadrí až po voľbách.

„Prezidentka žije v inej dimenzii. Ja som to videl, keď sme rokovali o Istanbulskom dohovore. Prišla so stanoviskom, ktoré jej napísali poradcovia Mazák a Procházka, nedala si povedať a nedalo sa s ňou pohnúť ani vľavo, ani vpravo. Principiálne si stojí na pozícii, že sa spolieha na svoj tím. Takisto si myslím, že to odhadla tak, že má čas a spolieha sa na to, že príde vláda, ktorá urobí všetko naopak ako táto vláda,“ uviedol Danko.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies