FUTBAL: Ohlasy na Messiho – Jeho hra je ako PlayStation, brániť ho jeden na jedného je nemožné

sita

Juan Bernat (obranca, španielsky reprezentant): “Messi je najlepší útočník na svete. Zastaviť sa dá len tak, že ho unesiete z ihriska”

Ohlasy svetových futbalových osobností na rekordné šieste víťazstvo Lionela Messiho v ankete Zlatá lopta (Ballon d´Or, zdroj: BBC Sport):

Gianluigi Buffon (brankár, bývalý taliansky reprezentant): “Nemyslím si, že niekto z tohto sveta niekedy zopakuje čísla, ktoré dosiahol Messi počas kariéry.”
Paolo Maldini (bývalý obranca, talianska futbalová legenda): “Keď vidím hrať Messiho, mám pocit, že získa Zlatú loptu každý rok.”
Jerome Boateng (obranca, nemecký reprezentant): “Brániť Messiho jeden na jedného je nemožné.”
Juan Bernat (obranca, španielsky reprezentant): “Messi je najlepší útočník na svete. Zastaviť sa dá len tak, že ho unesiete z ihriska.”
Luis Figo (bývalý stredopoliar, portugalský reprezentant): “Pre mňa je pozerať sa na hru Messiho taká radosť, ako keby som dostal orgazmus.”
Diego Maradona (bývalý útočník, argentínska futbalová legenda): “Messi vo futbale nemá limity. Zároveň má všetky predpoklady na to, aby sa stal najväčším argentínskym hráčom všetkých čias.”
Zlatan Ibrahimovič (útočník, bývalý švédsky reprezentant): “Messiho hra pripomína PlayStation. Je to niečo neuveriteľné. Ľudia, ktorí tvrdia opak, nerozumejú futbalu alebo hovoria len tak do vetra.”
Wayne Rooney (bývalý útočník, anglický reprezentant: “Messi je zrejme vtip. Pre mňa najlepší futbalista histórie.”
Ronaldinho (bývalý útočník, brazílsky reprezentant): “Keď som si prevzal cenu Zlatá lopta v roku 2006, znamenalo to, že som najlepší futbalista na svete. Neznamená to však, že som najlepší hráč FC Barcelona.”

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies