GLOSA: Hlinov ťah k víťaznému februáru v KDH

Zápas vo vnútri KDH je zápasom o posledného ducha Novembra 89 v demokraticky chápanej strane.

Hlina nikdy nebol riešením problému, naopak stal sa jeho vyvrcholením. Zať komunistického pohlavára, ktorému November 89 zobral výhody komunistického papalášstva pred očami, aby následne usiloval o dedičstvo po Mečiarovi v mladých HZDS a medzitým stíhal obchodovať v Číne vďaka starým komunistickým nomenklatúrnym kádrom, nie je žiadny demokrat, tobôž kresťanský.

Každá Hlinova póza je iba mimikry.

Mimikry traumatizovaného otravného psychotika vlastných neukojených mocenských ambícií. Ale v KDH si môžu za to sami, vedeli, že uzatvárajú Mefistelovu zmluvu s politickým vagabundom.

Zredukovanie výberu kandidátov na verejné volené funkcie na predsedníctvo KDH bude len dokončením transformácie KDH na stranu, ktorá ako posledná opustila November 89.

A tento Hlinov exorcizmus Novembra 89 z KDH má aj svoje krásne vyjadrenie: Prílepok “Kresťanskí demokrati” ku názvu KDH. Keď viete, že podvádzate a robíte niečo zlé potrebujete to zdvojiť klamaním.

KDH-KD je pointa strany, ktorá sa zbavila ľudí a ducha prvej chvíle Novembra 89.

Súvisiace články

Bezpečnostná únia: Európsky informačný systém registrov trestov príslušníkoch tretích krajín

Peter Králik

Búrka v šerbli alebo strata suverenity Slovenska?

Jana Teleki

Spravodlivosť podľa sudkyne Kresl

Jana Teleki
Načítam....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. OK Viac info

Privacy & Cookies Policy