GLOSA Jána BARÁNKA: Tak sa pozrime, ako sme na tom dnes v našom slovenskom bantustane.
Bugár trvá na tom, aby do vyšetrovania vraždy boli zapojení aj vyšetrovatelia zo zahraničia. Gašpar tvrdí, že už sú.
Ministerka Žitňanská váha s demisiou čaká, čo urobia niektorí ľudia. Niektorí ľudia čakajú, čo urobí ministerka Žitňanská. Ostatní nečakajú nič.

R. Bránik tvrdí, že vražda J. Kuciaka súvisí s korupciou na jednom z kľúčových súdov na Slovensku. Nepovedal, na ktorom. Napriek tomu sa ozvala predsedníčka Najvyššieho súdu SR Daniela Švecová, ktorá vraj nedisponuje informáciami o manipulácii pri prideľovaní spisov.

Šéfredaktor portálu Aktuality.sk Peter Bárdy, kde J. Kuciak pracoval, tvrdí, že on ani redakcia nemá informácie o tejto veci. „Dnes sa objavil rozhovor s pánom Bránikom, kde uviedol, že mám informácie o korupcii na Najvyššom súde. Nie je to pravda. Ani písmeno. Nikdy som s ním, ani s Jánom Kuciakom, ani s nikým iným o tom nehovoril“, uviedol na sociálnej sieti.

Béla Bugár síce trvá na odvolaní Kaliňáka, ale zasa nie natoľko, aby kvôli tomu padla vláda. Hoci keď Kaliňák neodstúpi, vyvodí dôsledky. Pohrozí vraj Ficovi ukazovákom. Tri krát! Ale „No, no, no!“ vraj nepovie. To by už bolo prisilné.

Andrej Danko mlčí. Keď má mlčať, rozpráva, keď má rozprávať mlčí. Je to nová stratégia: Keď ich nevieš presvedčiť, tak ich treba aspoň zmiasť! Má dobrých poradcov…

Jednou z hlavných náplní činnosti ´Ndranghety, okrem zabíjania, je obchod s kokaínom. Chvalabohu, na Slovensku nikto kokaín nešnupe.

Zatiaľ jediný politik v histórii, ktorý sa vedel vysporiadať s talianskom mafiou, bol Mussolini.

Pardón, ešte Rudolph Giuliani, keď bol starostom New Yorku. Ale jemu vraj pomáhal Mosad. Sicílska mafia ponúkla za jeho zavraždenie 800tis.$. R. Giuliani stále žije.

Včera sa v Bratislave uskutočnl „Pochod za zastreleného novinára.“ Je to presne 23 rokov, 10 mesiacov a 3 dni od zániku bantustanov Transkei, Ciskei a Bhophutatswana. Dnes už je v JAR demokracia. Možno aj preto jej skorumpovaná vláda práve prijala zákon na vyvlastnenie bielych farmárov bez náhrady. Už niet z čoho kradnúť.

P. S. Neviete, kde je Harabin? Nepočuť ho…

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies