Glváča rozhorčila Matovičova reakcia na úmrtie Pašku, šéfa OĽaNO označil za špinavca
Pavol Paška, ktorý bol v rokoch 2003 až 2016 aj podpredsedom Smeru, zomrel vo veku 60 rokov na infarkt. Informuje portál HNonline vo svojom redakčnom článku.

Reakcia lídra opozičnej strany OĽaNO Igora Matoviča na úmrtie bývalého predsedu parlametu Pavla Pašku rozčúlila šéfa poslaneckého klubu Smeru Martina Glváča, udvádza portál HNonline.

“Mafia dnes prišla o jednu hlavu. A tá sa postaví pred najspravodlivejší súd,” napísal Matovič na Facebooku.

Glváč na to rovnako na Facebooku reagoval veľmi rozhorčene.

“Tak, pán špinavec Matovič! Už ani nechodte do NR SR, tak ako ste tam nechodili doteraz! Vy ste psychopat a Vás to musí dobehnúť ešte na tomto svete! Pri smrti dať takýto status môže len hyena!!! Bieda, hnus a kecy!” napísal šéf poslancov najsilnejšej parlamentnej strany.

Matovič sa pre TASR k úmrtiu Pašku vyjadril už o čosi miernejšie.

Tlačová agentúra píše, že “predseda hnutia OĽaNO Igor Matovič reagoval tým, že zomrel človek, ktorý si myslel, že sa dá všetko kúpiť. “Ale zabudol, že Boha nepodplatí. Teraz ho čaká ten najspravodlivejší súd,” doplnil s tým, že rodine zosnulého vyjadruje úprimnú sústrasť.”

Paška, ktorý bol v rokoch 2003 až 2016 aj podpredsedom Smeru, zomrel vo veku 60 rokov na infarkt. Skonal v piatok niekoľko minút pred pol jedenástou po viacnásobnej resuscitácii lekárov v areáli Železničnej nemocnice s poliklinikou Košice.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies