Hrnčiar spochybňuje rozhodnutie MOST-HÍD o predčasných voľbách. Hovorí o možnosti rekonštrukcie vlády. Začal boj o poslancov?
PODPORIŤ

Pokiaľ dôjde k dohode na predčasných voľbách, vláda bude normálne fungovať ďalej aj s ministrami Mosta-Híd, ktorí sú dnes jej členmi. Povedal to podpredseda Národnej rady SR z klubu Mosta-Híd Andrej Hrnčiar.

Informuje portál teraz.sk.

“Ak sa hypoteticky dohodne, že predčasné voľby budú v septembri alebo v októbri, tak do volieb bude fungovať normálne táto vláda. Ak stroskotajú rokovania, Most-Híd odchádza z vlády,” pripomenul situáciu Hrnčiar, podľa ktorého je ale v hre stále viacero scenárov.

“Pád vlády, úradnícka vláda, predčasné voľby,” vymenoval. On osobne si stále myslí, “že ak by prišlo k zásadnej rekonštrukcii vlády, tak aj toto je reálne”. Rokovania podľa jeho slov stále prebiehajú. “Môj osobný názor je, že by ešte mohlo dôjsť k zásadnej rekonštrukcii vlády,”doplnil.

Denník N priniesol reakciu MOST-HÍD na Hrnčiara:

 “Pán Andrej Hrnčiar vo svojom stanovisku jednoznačne zdôraznil, že je to jeho osobný názor, preto        nevidíme dôvod ho komentovať. Sústreďujeme sa na rokovania s koaličnými partnermi,” tvrdí hovorkyňa strany.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies