NDS upozorňuje na obmedzenia na diaľnici D1

Národná diaľničná spoločnosť (NDS) upozorňuje vodičov na možné komplikácie v doprave, ktoré môžu vzniknúť na rôznych úsekoch diaľnice D1. V tlačovej správe o tom informovala Eva Žgravčáková, vedúca oddelenia komunikácie NDS.

Od soboty 31. júla bude až do 17. októbra uzavretý pravý jazdný pás diaľnice D1 v úseku križovatky Trenčín – západ v úseku od 124 do 125 kilometra. Dôvodom bude oprava diaľničného mosta.

Od soboty 31. júla do 15. augusta bude čiastočne uzatvorený pravý jazdný pás diaľnice D1 pri Nemšovej v úseku diaľničného mosta ponad železničnú trať. Dôvodom je oprava mostných záverov. Doprava bude vedená vo voľnom jazdnom pruhu, stavebné práce budú prebiehať iba v utorky, stredy a štvrtky.

NDS čiastočne obmedzí dopravu aj na diaľnici D1 pri obci Fričovce (okres Prešov) v ľavom jazdnom páse v úseku od 381,9 do 378,4 kilometra. Dôvodom je oprava vozovky, doprava bude vedená vo voľnom jazdnom pruhu.

Diaľničiari obmedzia dopravu v ľavom jazdnom páse diaľnice D1 pri obci Sverepec (okres Považská Bystrica). Dôvodom je oprava vozovky v úseku mosta nad údolím Záborovského potoka v 162 kilometri diaľnice. Doprava bude vedená vo voľnom jazdnom pruhu.

Očista spoločnosti na Matovičov spôsob
Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies