“Nemôže ani otvoriť okno.” Brigitte Macronová opísala život Melanie Trumpovej v Bielom dome
Francúzska prvá dáma Brigitte Macronová poskytla médiám nový pohľad na Melaniu Trumpovú. Podľa nej je milá, otvorená a rada sa smeje. Musí však vraj svoje emócie príliš strážiť. V Bielom dome je neustále strážená a nemôže ani otvoriť okno. Sama Macronová vraj chodí denne medzi ľudí.

“Melania nemôže urobiť nič, nemôže ani otvoriť okno v Bielom dome. Nemôže ísť von. Ja chodím v Paríži von každý deň, “uviedla pre Le Monde francúzska prvá dáma Brigitte Macronová po návrate zo štátnej návštevy vo Washingtone.

 Šesťdesiatpäťročná Brigitte Macronová navštívila so svojím manželom Emmanulom Trumpovcov a po svojom návrate hovorila hlavne o svojom priateľstve s americkou prvou dámou Melaniou Trumpovú a o jej zložitom živote vo Washingtone.

Manželky hláv štátov spolu navštívili Národnú galérii umenia, počas návštevy viedli skvelú konverzáciu, a následne sa zúčastnili na štátnej recepcii. Pre výlet do galérie zvolili farebne ladiace oblečenie, aby pôsobili jednotne.

“Máme rovnaký zmysel pre humor, veľa sme sa spoločne zasmiali,” zverila sa pre Le Monde Macronová. Podľa nej existuje v podvedomí verejnosti veľa mylných informácií o Trumpovej a hlavne o jej osobnosti. Americká prvá dáma je vraj “milá, šarmantná, inteligentná a veľmi otvorená”. Je na ňu vraj vyvíjaný veľký tlak, aby sa nejako správala.

“Všetko je interpretované nejakým spôsobom, až príliš. Ona je niekto so silnou osobnosťou, ale veľmi tvrdo pracuje na tom, aby ju skrývala. Veľmi ľahko sa rozosmeje, prakticky všetkému sa smeje, ale ukazuje to na verejnosti oveľa menej, než ja, “opísala Melaniu Trumpovú francúzska prvá dáma. Uviedla však, že si dobre uvedomuje, že nemôže zdieľať príliš informácií o svojom americkom náprotivku.

“Mám pocit, že každé slovo je až príliš. Neustále sa držím späť. To je to najťažšie. Nemám takmer nikdy voľno, žiadny moment, kedy môžem byť úplne v pokoji. “

Macronová, ktorej manžel je o 25 rokov mladší, sa vraj snaží viesť “normálny život”. Pravidelne vída svoje deti, syna a dve dcéry, ktoré má s bankárom André-Louisom Auzierem. “V hlave som sa nezmenila. Stále som manželka Emmanuela Macrona, nie prezidenta. Necítim sa ako prvá dáma, “povedala v rozhovore.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies