Peter Pčolinský zo Sme rodina: Hlina je mŕtvy, KDH je mŕtve.
Peter Pčolinský z hnutia Sme rodina sa nekašle. Na mušku si zobral Alojza Hlinu – predsedu mimoparlamentného KDH a poriadne mu naložil na facebooku. 

Pčolinský píše vo svojom statuse:  “Dlhodobo sledujem, že spolupráca s KDH pre mnohé politické strany je velky problém… ten problém nie je samotné KDH, ale jeho egocentricky predseda, Alojz Hlina. Od volieb 2016, kedy dostalo KDH na frak a samotný Hlina nebol schopný priniesť ani 10 tis krúžkov hoci patril k známym politikom, tento vsevedko kope na všetky strany.”

“Pernamentne kope do Sme rodina, hoci my ho ignorujeme od začiatku, kope do SaS, kope do OLaNO, kope do koalície, kope do každého… tvrdím, že potenciál KDH byt vo vláde s kýmkoľvek sa blíži k nule. Všetci majú totiž Hlinu už plne zuby a len s veľkou nechuťou s nim spolupracujú, lebo voliči si vraj tu spoluprácu želajú”, pokračuje Pčolinský. 

Voličom Pčolinský odkazuje, že “Je to blbosť. S Hlinom sa spolupracovať nedá. A keď sa niečo nedá, nerobme to nasilu. KDH na cele s Hlinom skončí opäť mimo parlamentu, pretože je to prázdna nádoba, ktorá neponúka ľuďom absolútne nič, okrem hejtovania ostatných politikov, či strán. Ak chcú voliči KDH voliť kresťanských politikov, nájdu ich v iných stranách.”

Status poslanec zo sme rodiny končí: “Hlina je mŕtvy, KDH je mŕtve!”

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies