Počas návštevy pápeža čakajú vodičov v Košiciach dopravné obmedzenia
V súvislosti s návštevou Svätého Otca Františka v Košiciach bude potrebné 13. a 14 septembra počítať s určitými dopravnými obmedzeniami. Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach Lenka Ivanová.

V pondelok 13. septembra budú uzatvorené cesty v okolí štadióna Lokomotíva, a to ulica Za štadiónom, Kavečianska ulica, Kostolianska cesta a Čermeľská cesta od Hlinkovej ulice, a to od 06:00 až do 15. septembra do 06:00.

V utorok 14. septembra bude treba počítať so zdržaním v predpoludňajších hodinách najmä na príjazdovej ceste k letisku v košickej mestskej časti Pereš, ďalej na frekventovanom úseku Mosty VSS, Južnom nábreží, Prešovskej ceste a smerom na diaľnicu D1 smer Prešov. V čase obeda treba počítať so zdržaním na úseku v smere z diaľnice D1 na Hlavnú ulicu a v popoludňajších hodinách najmä na frekventovaných úsekoch ako je sídlisko Mier, Južné nábrežie, Mosty VSS.

Cesta v úseku košická mestská časť Pereš – diaľnica D1 bude uzatvorená v čase od 8:45 do 10:30. Úsek Zelený dvor, Prešovská cesta, Hlinková ulica, Komenského ulica bude uzatvorená od 12:00 a v úseku Komenského ulica, Hlinková ulica, Prešovská cesta, Južné nábrežie, Mosty VSS, Červený rak, Trieda KVP a Luník IX od 15:00. Kamiónová doprava vozidiel nad 3,5 tony na diaľnici a obchvate mesta Košice bude v oboch smeroch uzavretá od 8:00 do ukončenia opatrení.

Žilinkov konflikt záujmov
Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies