Polícia Slovenskej republiky: Fašistická lúza nepatrí na náš facebook
Dopoludnia Polícia Slovenskej republiky informovala o svojom zásahu proti extrémistom na západe a severe Slovenska. Informáciu sme priniesli v článku “MIMORIADNA SPRÁVA: NAKA zadržala za západe Slovenska šesť osôb obvinených z extrémizmu”.

Polícia následne uverejnila na sociálnej sieti facebook status v ktorom tvrdí, že “pri tejto správe sa objavilo viacero správ od fašistickej lúzy, ktorá nevie žiť s tým, že v našej krajine funguje tím odborníkov, ktorí bojujú a budú bojovať voči extrémistickým názorom. Táto skupina ľudí nepatrí na náš Facebook, a preto každý jej člen dostane ban.”

Zmieňovaný status pokračuje tým, že “v diskusiách sa objavili aj hrdinovia, ktorí sa otvorene vyhrážali policajtom a ich rodinám. Všetko máme zaznamenané a budeme sa tým zaoberať. Myslieť si, že sa niekto schová za anonymný nick, je rovnako naivné, ako to, že sa môže len tak vyhrážať komukoľvek.”

“Tie pohľady, keď pôjde do tuhého a budú musieť vysvetľovať, ako to vlastne celé mysleli, budú stáť za to.”, končí status Polície Slovenskej republiky.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies