Ralph Peters pre CNN: Putin teraz „zožerie“ aj Trumpa

Skúsený spravodajca  Vladimir Putin ovplyvnil troch amerických prezidentov, ktorí sa domnievali, že by s ním mohli spolupracovať a teraz „zožerie“ aj Trumpa, vyhlásil podplukovník Ralph Peters, bývalý analytik stanice Fox News v rozhovore pre konkurenčnú CNN. 

V rozhovore pre CNN Ralph Peters vyjadril obavy zo stretnutia Trump – Putin, podľa neho si americký prezident neuvedomuje, že sa dostal do pasce.

Zo stretnutia predchodcov Donalda Trumpa s Vladimirom Putinom je známe čo si prezidenti povedali aj nepovedali, pokračuje Ralph Peters.

George W. Bush povedal, že sa pozrel do Putinových očí a videl sa tam. Ale je veľmi jednoduché predviesť inému človeku to, čo cítiš sám.

Barack Obama „čisto náhodou“ počul v slúchadlách od Medvedeva, že po voľbách môže „urobiť pre Vladimíra viac“.

„Už traja americkí prezidenti si predstavovali, že by sa mohli vyrovnať Vladimirovi Putinovi, že by s nami mohol spolupracovať v prospech našej krajiny a sveta. A Putin ich všetky pohltil – a teraz zožerie aj Trumpa, či už má nejakú špinu na Trumpa, alebo nie, „upozornil Ralph Peters.

„Vladimir Putin je spravodajský agent, ktorý veľmi pozorne študuje prezidenta Trumpa,“ dodal Peters.

Nielen Západná Európa sa obáva čo by mohlo byť výsledkom júlového stretnutia medzi ruským a americkým prezidentom, malo by určite dôjsť k otupeniu niektorých ostrých hrán, ale tiež by mohlo dôjsť k obmedzeniu vojenských cvičení zo strany NATO a Ruska.

Môže tiež dôjsť k teatrálnemu podpisu „prázdnej“ dohody o budúcej spolupráci, tak ako v prípade Trump – Kim-Čong un.
Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies