V Bavorsku vyšetrujú žiadateľa o azyl, údajne obťažoval Češky v aquaparku

Nemecká polícia v piatok zadržala žiadateľa o azyl, ktorý údajne v akqaparku v bavorskom mestečku Waldmünchen obťažoval dve návštevníčky z Česka. Informuje český portál EuroZprávy s odvolaním sa na Wochenblatt.

Podľa serveru Wochenblatt bol muž zamestnancom akvaparku podozrivý už skôr, nezaregistrovali ale, že by niekomu niečo urobil. Prípadné ďalšie obete obťažovania vyzvala polícia , aby sa prihlásili.

Muž (45) v akvaparku Aquafit Erlebnisbad v Waldmünchen, ktorý leží asi 15 kilometrov juhozápadne od Domažlic, oneodbytne bťažoval dve Češky .

Tlačil sa k nim v kúpeli a neprestal ani po tom, čo ho Češky vyzvali, aby toho nechal. Jednej z nich vraj následne preložil nohu cez nohu. Ženy potom informovali plavčíka, ktorý zavolal políciu.

Strážnikov po príchode oslovil ďalší návštevník akqaparku – dvanásťročný chlapec – ktorý im oznámil, že ho rovnaký muž krátko pred tým obchytkával v hornej časti tela.

Cudzinec má zákaz vstupu do zariadení, polícia ho vyšetruje pre podozrenie zo sexuálneho obťažovania.

Súvisiace články

2 miliardy eur na urýchlenie založenia Európskej rady pre inováciu

Peter Králik

NATO prestane komunikovať s Nemeckom, ak Berlín zavedie 5G sieť za pomoci Číny

TASR

Stovka policajtov vycestuje: Slovensko ich pošle do Macedónska aj do Srbska kvôli migrácii

redakčný výber
Načítam....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. OK Viac info

Privacy & Cookies Policy
Počkajte prosím...

Odoberať EuroRešpekt

Chcete byť informovaní o najnovších článkoch EuroRešpektu?