V Bavorsku vyšetrujú žiadateľa o azyl, údajne obťažoval Češky v aquaparku

Nemecká polícia v piatok zadržala žiadateľa o azyl, ktorý údajne v akqaparku v bavorskom mestečku Waldmünchen obťažoval dve návštevníčky z Česka. Informuje český portál EuroZprávy s odvolaním sa na Wochenblatt.

Podľa serveru Wochenblatt bol muž zamestnancom akvaparku podozrivý už skôr, nezaregistrovali ale, že by niekomu niečo urobil. Prípadné ďalšie obete obťažovania vyzvala polícia , aby sa prihlásili.

Muž (45) v akvaparku Aquafit Erlebnisbad v Waldmünchen, ktorý leží asi 15 kilometrov juhozápadne od Domažlic, oneodbytne bťažoval dve Češky .

Tlačil sa k nim v kúpeli a neprestal ani po tom, čo ho Češky vyzvali, aby toho nechal. Jednej z nich vraj následne preložil nohu cez nohu. Ženy potom informovali plavčíka, ktorý zavolal políciu.

Strážnikov po príchode oslovil ďalší návštevník akqaparku – dvanásťročný chlapec – ktorý im oznámil, že ho rovnaký muž krátko pred tým obchytkával v hornej časti tela.

Cudzinec má zákaz vstupu do zariadení, polícia ho vyšetruje pre podozrenie zo sexuálneho obťažovania.

Súvisiace články

Bezpečnostná únia: Európsky informačný systém registrov trestov príslušníkoch tretích krajín

Peter Králik

2 miliardy eur na urýchlenie založenia Európskej rady pre inováciu

Peter Králik

NATO prestane komunikovať s Nemeckom, ak Berlín zavedie 5G sieť za pomoci Číny

TASR
Načítam....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. OK Viac info

Privacy & Cookies Policy