Koalícia sa tentokrát hrá na zmŕtvychvstanie!

“V predvečer veľkého týždňa, ktorý už dvetisíc rokov slávime ako symbol utrpenia a obety, ale najmä odpustenia. Som sa rozhodol urobiť gesto odpustenia voči ľuďom, ktorí možno pre mňa znenazdajky zažiadali môj odchod z postu predsedu vlády…,” povedal Igor Matovič, budúci minister financií.

Po hre Milana Krajniaka na SNP, obete v podobe demisie Mareka Krajčího, ochotníckej hre s demisiami na pár dní, tu dnes máme hru na zmŕtvychvstanie, ktoré budú posluhovači Matoviča od dnešného dňa sláviť spolu s kresťanskou Veľkou nocou, židovskou Paschou, či pohanským vítaním Vesny, bohyne jari!

Nechutné, šialené a nedôstojné pošliapanie tradícii predkov! Matovič a jeho “spoluučeníci” uverili, že oni sú vyvolení, a to až natoľko, že sa rovno porovnávajú k veľkonočnej obete ako ju chápu kresťania, či k židovskému exodu z Egypta pod vedením Mojžiša…

Píše hlboko veriaci budúci premiér Eduard Heger, ktorý verí v telepatie s Duchom svätým nové evanjelium? Bude veľmi zaujímavé prečítať si, čo vlastne Slováci rošádou premiéra a ministra financií získali, keď si už Matovič trúfa na prirovnanie k najväčšiemu kresťanskému sviatku, obete Ježiša Krista.

Dokedy vydrží Matoviča skutočná obeta v podobe nepísania statusov a šírenia svojich zvrátených snov, či prirovnaní? Koľko podobne pochybných a nechutných hier ešte napíše táto partaj na čele štátu?

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies