Minister Naď včera označil, protestujúcich za opice, dnes novinárov za klamárov

Na klamstvá politikov, si občania akosi zvykli. Mnoho klamstiev, poloprávd donedávna nemal možnosť občan ani posúdiť, v poslednom období nás predstavitelia vlády klamú o veciach, ktoré sú tak jednoznačné, že ich nie je možné ani vyvrátiť.

Včerajší status ministra obrany Naďa je jedným z tých, čo nesporne otriasol verejnosťou a pochoval aj zvyšky dôvery k nominantom OĽANO.

Občan si predovšetkým uvedomil, že minister, ktorý považuje protestujúcich vyjadrujúcich nesúhlas s riadením štátu, za opice, bitkárov a psychopatov nemá právo zastávať akýkoľvek post v štátnej správe, nieto vo vláde.

Minister obrany včera v statuse označil, protestujúcich za opice, dnes novinárov za klamárov.

„Ak niekto toto vytrhne z kontextu a sú to, bohužiaľ, aj konkrétni novinári, tak klame a používa hoaxy. Ja som opicami nazval len tých, ktorí zranili policajtov a ktorí sa vešali na plot úradu vlády,“ vyhlásil Naď.

Status ministra Naďa nebol vytrhnutý z kontextu a každý kto si ho prečítal rýchlo zistil, že o zranených policajtoch v statuse nie je ani zmienka, dokonca v jeho statuse nie je zmienka ani o bezdôvodnom zbití poslanca za ĽSNS, ktorý mal vyvolanie ako prostriedok na vyvolanie konfliktu, ktoré bude mať nesporne dohru pred súdom.

Minister Naď vedomý si toho, že doteraz takmer hladko prechádzali jeho klamstvá a trestná činnosť, pravdepodobne nesprávne odhadol situáciu.

PS: Otázkou zostáva prečo zasahujúci policajti neboli označení služobným číslom.

 

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies