Dávka AstraZenecy zložila Adelu: Veľké bolesti ruky, teplota a triašky

Manželia, populárni moderátori a v ostatnom období už aj vakcinační propagátori a klimatickí alarmisti Viktor Vincze a Adela Banášová Vinczeová informujú slovenskú verejnosť o priebehu očkovania.

Adela Vinczeová (Banášová) sa nechala zaočkovať vakcínou AstraZeneca, ktorá je známa, že môže spôsobiť krvné zrazeniny. Jej manžel Viktor priebeh očkovanie zdokumentoval na sociálnej sieti.

Adela je v kategórii nad 40 rokov a tak sa mohla nechať zaočkovať. Ako informujú na sociálnej sieti, mala večer po očkovaní triašku a teploty. Teraz sa už cíti lepšie, ale bolí ju veľmi ruka.

„Mám sa už o niečo lepšie, mala som v noci triašku a teplotu a bolí ma veľmi ruka, ale urobila som to pre kolektív. A aby som už nikdy nikoho nenakazila. Nie pre seba, to nie,“ dodala Vinczeová.

Vincze je tiež známy tým, že na sociálnych sietiach rozoberá tému globálneho otepľovania.

„Dnes som pred Televíznymi novinami započul osvetľovača a kameramana ako si pochvaľujú málo zmesového odpadu, keďže začali poctivo separovať. Ľady sa evidentne lámu. Ale bohužiaľ aj topia. Tak sa všetci malí do toho rýchlo pusťme vo veľkom a dajme o tom vedieť veľkým, aby sa pridali,“ napísal Vincze.

Americký miliardár a globalistický vakcinátor straší, že po koronavíruse príde na rad klimatická kríza. Vincze ako jeho fanatický prívrženec a nadšený čitateľ tento strach sprostredkovane šíri po Slovensku.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies