„Dojazd“ Borisa Kollára

Pred niekoľkými dňami sa ku mne dostalo reklamné video strany Sme rodina, v ktorom predseda parlamentu Boris Kollár, sa vyjadroval k útokom na jeho osobu,  ktoré  zároveň poškodzujú stranu, ktorej je predsedom.

Keďže Boris Kollár na videu pôsobí na jednej strane viac ako unavene, na strane druhej takmer sebou metá a jeho hovorová reč nekorešponduje s rečou tela požiadala som o zhodnotenie prejavou Borisa Kollára o zhodnotenie renomovaného odborníka na závislovisti, ktorý v stanovisku k  k Borisovi Kollárovi, respektíve k jeho prejavu uvietol: .

Prejavy Borisa Kollára sú mimo normy

Hrubá motorika je nadproduktívna bezúčelné kývavé pohyby. Gestikulácia je mimovolná, nadproduktívna, nekorešponduje s verbálnym prejavom. Rečový prejav zrýchlený, excitovaný, výrazný myšlienkový trysk, eventuelne jedna myšlienka( robime to dobre a neprestaneme ani pri negatívnej medializácii ) sa bezúčelne opakuje. Sťažená artikulácia nadprodukcia mimiky aj v porovnaní s inými prejavmi toho istého človeka, celkovo zrýchlené psychomotorické tempo. Celý prejav evokuje skôr kombináciu viacerích psychoaktívnych látok vrátane alkoholu v malom množstve, strhaná tvár a kruhy pod očami imponujú ako postamfetamínový stav ( tzv. DOJAZD).

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies