Komu pristane Carlton, alebo v žiari reflektorov aj mainstream oslepne…námet na film

V hlavných úlohách:
Erik Mikurčík – podnikateľ okradnutý, pošpinený a obžalovaný špeciálnym prokurátorom Dušanom Kováčikom.
Dušan Kováčik – prokurátor zadržaný a obvinený z prijímania úplatku, organizovania zločineckej skupiny a zneužitia právomoci verejného činiteľa.
Rudolf Hrubý a MG nielen ako oznamovatelia údajnej trestnej činnosti na Erika Mikurčíka, ale aj ako domnelí konatelia spoločnosti Carlton Property, ktorí pomocou sudcu Sklenku boli nezákonne zapísaní v obchodnom registri. Ich konanie odporujúce zákonu je predmetom čerstvo začatého trestného stíhania pre zločin zneužívania právomoci verejného činiteľa na objednávku.
Vyšetrovateľ NAKA mjr. Ľ. Kandra – viedol vyšetrovanie Erika Mikurčíka a ZK. Mjr. Kandra je podriadený Mihálika, väzobne stíhaného pre podozrenie z nezákonných lustrácii. Voči Mihálikovi policajná inšpekcia aktuálne začala trestné stíhanie za prijímanie úplatku v súbehu so zločinom zneužívania právomocí verejného činiteľa.
Prokurátor Bystrík Palovič , pri ktorom po tom ako si prišiel od Erika Mikurčíka vypýtať 100 tis. EUR na zastavenie obvinenia, je začaté trestné stíhanie vo veci prijímania úplatku.
Scénar a réžia: Alex z Threemy (Alexander Kadela z Relevans, u ktorého sa bežne stretávajú sudcovia z BA1) v koprodukcii s pomstiteľom.
Sponzor: Záchranca Slovana. Alebo Slovákov? Bežne sa pohybuje v mafistickom prostredí.
Vo vedľajších úlohách : Exsudca Sklenka (kajúcnik), sudkyňa Bartalská (obvinená podozrenie korupcia), sudkyňa Ondriášová (ovplyvňovaná ministerkou), exsudkyňa Repáková, (spolupracujúca obvinená), Balážová (obvinená), Sádovský (obvinený z korupcie), Cviková (obvinená).
Celkom obyčajný príbeh celkom obyčajného človeka….Vivat Eset. Vivat Slovensko.
Je radosť tu žiť a podnikať.
Kto vlastne môže súdiť? A koho? …. toto by ani Shakespeare nevymyslel…
PS: Erik Mikurčík varoval pred touto nezmyselnou vojnou hneď na začiatku a vždy ponúkal návrhy na vyriešenie partnerského konfliktu. Zároveň PROSIL ostatných partnerov Esetu, aby práve tomuto zabránili. Aby zabránili pošpineniu mena Eset, ako aj zlikvidovanie projektu Carlton. Žiadna globálna ani americká firma by to nenechala zájsť až do tohto štádia. Globálne firmy, ani americké firmy neakceptujú bežnú, nieto ešte masívnu korupciu. Pracovala som v týchto korporáciách, viem to.
Whatever happened among the partners, Corruption is UNACCEPTABLE.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies