Liberálne médiá šíria bohapusté lži

Po nedeľných reláciách sa mi obracia žalúdok. Zaznelo tam toľko šialenej očkovacej propagandy, že vo Pfizeri otvárajú šampanské – nepomôže, Slovákov nezlomíte.

Slovensko odmieta povinné očkovanie a drvivá väčšina ľudí je presvedčená, že pravdu má Robert Fico – je to nechutný fašistický nápad.

Markíza musela preplakať víkend, keď im vyšlo v prieskume, že ešte aj spomedzi tých zaočkovaných ľudí menej ako 50% občanov chce aj tretiu dávku – už aj väčšina zaočkovaných toho má plné zuby.

Najväčšie klamstvá dnes nešírili politici, ale novinári. Kovačič a Makara tam vyťahovali grafíčky, vraj vo vysoko preočkovaných krajinách je menej úmrtí – to malo vraj vyvrátiť výrok Roberta Fica.

Ten však nehovoril o úmrtiach, ale o šírení Covidu. A má úplnú pravdu. V krajinách, kde majú preočkované tri štvrtiny populácie, majú rekordný nárast nakazených a nemocnice sú pod rovnakým náporom ako u nás – čiže Markíza aj RTVS šíria hoaxy.

Takéto grafy sú navyše úplne manipulatívne. Sú krajiny, ktoré majú zaočkovanosť menšiu ako my a neumiera tam prakticky nikto – v miliardovej Číne majú zaočkovaných iba 42% a obetí majú o vyše polovicu menej ako my. A to je ich takmer 300-krát viac.

Koaličný poslanec Ondrej Dostál verzus predstaviteľ opozičnej strany Smer SD Robert Fico.

Tak čo, budeme na základe Číny tvrdiť, že očkovanie nefunguje? Vytvoríme grafíček? Markíza aj RTVS takýmito hlúpymi hoaxami iba dokazujú, že bezducho šíria vládnu propagandu, pretože za to dostali milióny eur – a to je obyčajná korupcia.

Najväčšie klamstvá ale zaznievali vo vzťahu k povinnému očkovaniu. Vraj ústavný súd už v 2014 rozhodol, že očkovanie môže byť povinné – prepánakráľa, ale veď to je čistá a sprostá lož.

Ústavný súd predsa nerozhodol o mRNA vakcíne proti Covidu, ale o detských chorobách a v tom je 5 zásadných rozdielov, ktoré ak niekto nevidí, poprosíme urýchlene absolvovať vyšetrenie na röntgene – zrejme bude s údivom zistené, že v lebke chýba mozog.

Po prvé, pri detských chorobách je možné vytvoriť kolektívnu imunitu, zatiaľ čo pri chrípkach či koronavírusoch to možné nie je, lebo vírus mutuje. Takže nemá epidemiologický zmysel, aby sme mali všetkých zaočkovaných – a násilie na ľuďoch je nemorálne, protiprávne a hlavne absurdné.

Po druhé, vedľajšie účinky v prípade detských vakcín sú v porovnaní s vakcínou proti Covidu miniatúrne. Pri vakcíne proti mumpsu za takmer 50 rokov jej fungovania bolo hlásených 711 vedľajších účinkov na celom svete.

V prípade vakcín proti Covidu ide o milióny hlásení len za necelé dva roky, čo tu funguje. Umierajú na ňu tisíce ľudí po celom svete – ako sme sa dnes na RTVS dozvedeli, u nás je to oficiálne 7 ľudí, kým v Česku 122 ľudí.

Mimochodom, len sa tak skromne pýtam, kto by veril slovenskému ŠÚKL, keď v Česku majú takmer 17-krát viac úmrtí na vakcínu? Lebo čo Slovák, to Robocop? A v Česku žijú samé trasorítky? Alebo Baťovej ŠÚKL jednoducho podvádza?

Po tretie, v prípade vakcín proti Covidu nejde o typické očkovanie, ale o génovú terapiu na báze mRNA princípu. MRNA vakcína bola prvýkrát testovaná na ľuďoch v rokoch 2013-2016, výsledky boli v 2017 a išlo o 100 ľudí. Nešlo o koronavírusy, ale o besnotu.

Netušíme, čo táto revolučná technológia prinesie. Za 2 roky sa to nedá vedieť. Ani za 4 roky. Nútiť ľudí do medicínskeho experimentu, ktorý tu prebieha zopár rôčikov, je dramaticky iné ako vakcína proti mumpsu, ktorá tu je 50 rokov. To fakt niekto nevidí?

Po štvrté, Vakcína na týfus sa vyvíjala vyše sto rokov. To tu chce niekto tvrdiť, že máme nasilu pchať do ľudí vakcínu na Covid, ktorá je naďalej povolená iba núdzovo a funguje tu 2 roky?

A že to je to isté ako vakcíny pri detských chorobách, kde už dávno vieme dorátať, aké majú dlhodobé účinky?

Po piate, účinnosť detských vakcín je takmer stopercentná, zatiaľ čo v v prípade Pfizeru účinnosť klesá na úplne smiešne čísla. Máte tu takmer preočkované krajiny a zaočkovaní ľudia aj tak dostávajú Covid, šíria ho, trápia sa a umierajú.

Nefunguje to! A nútiť ľudí do niečoho, čo nefunguje, je proste fraška. Fašistická fraška. Vymýšľajú si a klamú, len aby ľudí nahnali pod ihlu ako kedysi nacisti nahnali ľudí do dobytčákov – musíme ich zastaviť. Za každú cenu.

Už zase tu idú robiť experiment na ľuďoch. Minulý rok nasilu nahnali ľudí na celoplošné testovanie – výsledok bol, že sme boli v počte úmrtí najhorší na svete. Teraz chcú celoplošné očkovanie – pretože oni nič iné ako fašistické násilie produkovať nevedia.

Namiesto toho, aby ľudí liečili, za rok vypľundrovali slovenské nemocnice a vyhnali zdravotníkov. Aj ex -minister Krejčí dnes potvrdil, že leto prehajdákali. Oni môžu za to, že sme zase najhorší na svete.

Som rád, že dnes náš podpredseda Rišo Takáč odkázal jasne – sme proti povinnému očkovaniu a budeme robiť všetko preto, aby sme tento fašizmus zastavili.

Krok jedna, priatelia – vypnite médiá hlavného prúdu.

Lipšica s Grendelom usvedčil mail Tódovej s popisom ich trestnej činnosti a listiny zo spisu, ktoré odovzdala polícii

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies