Matovičova vláda klamstvami ničí celé Slovensko

Matovič chce miliardy rozdeliť odľa straníckych knižiek ministrov

OĽANO, najtransparentnejšie hnutie na Slovensku, na vláde presadzuje, aby sa zmenil kľúč akým spôsobom Slovensko bude čerpať eurofondy, ktoré majú slúžiť na obnovu Slovenska. Z doterajšieho kľúča, aby sa podporovali tie oblasti, kde ľudia cítia najväčšie problémy a kde Slovensko najviac zaostáva, chcú prejsť na model, aby sa miliardy rozdelili podľa straníckej knižky jednotlivých ministrov. Takže najviac miliárd by išlo na ministerstvá pod správou OĽANO a tam už sa všelijaké projekty povymýšľajú…

Remišová už nechce robiť z občanov pokusných králikov

Pani Remišová má jednú danosť, že vždy povie viac ako v ich osobnom záujme by bolo treba. Ona už nesúhlasí, aby sa zo Slovákov „opäť“ stali pokusní králici.

Na obrázku môže byť 1 osoba a text, v ktorom sa píše „Veronika Remišová Včera o 16:05 L'udia na Slovensku nemôžu ôžu byt opät pokusnymi králikmi.“

Znamená to, že minimálne raz zo Slovákov už pokusných králikov urobili. Tento termín zrejme hovorí, že na ľuďoch bez ich vedomia sa robili neoverené, nevedecké procesy potenciálne ohrozujúce zdravie ľudí. Bude v eminentnom záujme Slovenska, aby bola zriadená osobitná vyšetrovacia komisia, ktorá preverí všetky konania a nekonania všetkých počas núdzového stavu, aj keď táto garnitúra to nedovolí, ale výhoda je, že premlčacie doby sú vďaka núdzovému stavu de facto doživotné.

Matovič s Krajčim opäť raz po rokovaní vlády oklamali občanov …

Matovič s Krajčim práve po rokovaní vlády povedali, že mali dojednaných 160 000 vakcín Sputnik V na budúci týždeň, ale „Remišová to vetovala.“ Takže ľuďom podhodená ďalšia kostička.

Od zajtra akože za všetky úmrtia už nebude zodpovedný Sulík, ale Remišová. Priatelia vláda rokuje väčšinovo a žiadne „veto Remišovej“ nemá na nič žiaden vplyv. To sú len hry pre nevedomých ľudí na vytĺkanie politických bodov. Vláda nepozná niečo také ako „veto.“ Vláda pozná len hlasovanie.

Môj záver je, že nemali v Rusku dojednané nič a teraz len im príde vhod to hodiť na Remišovú ako v decembri na Sulíka. A keďže Remišová je zdá sa mentálne najslabší článok tejto koalície, tak im sadla svojími geopolitickými úvahami na lep a oni to proti nej radi využijú. Toto je len dôkaz ako sú im ukradnuté životy ľudí a celé je to len marketing kto z koho.

Remišová vraj zablokovala nákup ruskej vakcíny, čo je nezmysel …

Toto je niečo tak zbabelé, nechutné, priam odporné. Po facebooku vyplakávajú veľkí to ministri, ako ich nákup ruskej vakcíny nejaká Remišová “zablokovala.”

Ivermektin nakúpil minister, nepotreboval na to vládu. Ak by chcel, môže nakúpiť aj Sputnik bez vlády. Ak to chce Matovič, môže to urobiť on. Na vláde sa hlasuje, Remišová nič nevie zablokovať, už keď hlasovať chceli. Môžu ísť pre Sputnik aj zajtra, ak ho majú naozaj objednaný. Problém je, že nemajú nič.

No a príjmime ich klamstvo, že Remišová niečo mohla vetovať. Prečo potom nevetoval Sulík plošné testovanie? Tam nemal Sulík právo veta? Zrazu sú citliví na Remišovú, ale pri špáraní do nosa nikto nevedel Matoviča zastaviť? Klamstvo nad klamstvo, ktoré ničí Slovensko. Táto vláda je hanbou ľudí.

#referendum2021

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies