Na Slovensku prudko narastá počet ilegálnych emigrantov

Včera ďalších 40. Zo zázračných dôvodov požiadali azyl na Slovensku.

V podstate to isté akokeby ho požiadať v Nemecku, alebo kdekoľvek inde, pretože po obstaraní povolenia k pobytu stačí zájsť na imigračné oddelenie a požiadať tam o vstup do inej krajiny európskej únie, pretože európska únia to povoľuje. Ako príklad uvediem 28 ročného palestínčana, ktorý dostal pre pol rokom azyl v Belgicku a minulý týždeň na toto povolenie prišiel do Talianska zoťať ruky a hlavu sochy panny Márie v Benátkach.

Podľa Dublinskej dohody o azyle, utečencom musí byť poskytnúť azyl v prvom štáte, do ktorého vstúpili. Samozrejme ak o ten azyl požiadajú. Lenže oni o ten azyl požiadať musia.
Prečo?

Lebo ak by nepožiadali, tak ich musia zo Slovenska vyhostiť.
Kam ich minister vnútra vyhostí?

Do Maďarska? Nie.
Na Ukrajinu? Nie.
Do Rakúska?Nie.
Do Polska? Nie.
Do Čiech? Nie.

Nemôžu ich vyhostit nikam, ani vrátiť naspäť prvým lietadlom do Sýrie, alebo do Turecka, pretože pre Európsky Úniu je Sýria riziková krajina a Turecko nerobí evidenciu migrantov ako to chcela EU ktorá dala Erdoganovi 5 miliárd 300 tisíc euro, aby nepúšťal migrantov do EÚ. Čize ani do Turecka ich nemôžu vyhostiť, pretože jeho odtlačky prstov tam pre tento dôvod nezaevidovali.

Orbán si chráni hranice grátis, ale podľa eurototalitárov Orbán je diktátor.
Erdogana nie. Do neho sa nepustí nikto, pretože im zabrnká na citlivú nôtu „islamofobiu“ a to si EU predsa nemôže dovoliť skrz terorizmus. Veď ste sami videli čo narobila jedna veta Erdogana. „Nekupujte francúzske vyrobky“, čo u radikálnych islamistov vyvolalo to čo vyvolalo pred mesiacom vo Francúzsku alebo v Rakúsku.
(Len tak mimochodom, aby som nemusel písať druhý status na tému, ktorá je tomuto blízka.
Ak by chcela Európska Únia finančne pomôcť krajinám recovery fondom pre coronakrízu, tak zajtra sú tie prachy na stole. Ani Maďarska ani Polska by sa nepýtali presne tak, ako to robia vo všetkom. Tupé rečičky aj od našich negramotných blbečkov tejto problematiky na najvyšších miestach sú len populistické rečicky na ovplyvnenie verejnej mienky, aby sme sa hnevali na Maďarov a na Poliakov, že skrz nich zdochnú členské štáty od hladu, kde využili naivného Šimečku, ktorý im mal pomôcť rozbiť „plánom“ o právnom štáte celú V4.
Všetko len na podnet Georga Sorosa, ktorý nedokáže prehltnúť, že Orbán stopol jeho univerzity a neziskovky v Maďarsku a novým zákonom trestá každého, kto napomáha ilegálnej migrácii. Typická zlomyslenosť zo strany Sorosa, ktorá pomocou európskeho parlamentu drží ostatné štáty ako rukojemníkov. Vyhodte si z hlavy, že sú to Maďari a Poliaci… Toto vám bkbečkovia nepovedia, lebo kto nechodí paralelne zo Sorosom je okamžite považovaný za fašistu, čiže za grázla atď. )

Mne to celé aj tak smrdí, pretože pre Európsky Parlament sú len dva štáty, ktoré sa vzpierajú voči migrantom. Je to Maďarsko a Polsko. Slovensko to nie je.
Otázka.

Ako si splniť požiadavky Európskej Únie, aby to vyhovovalo aj slovenským voličom, ktorým niekto pred voľbami sľúbil, že žiadne kvóty nebudú?
Úplne jednoducho.

Stačí nekontrolovať hranice a štyridsiatimi utečencami v kamiónoch mesačne si splnil to čo od neho Ursula s jej bandou chcela. Pred Európskou Úniou bude ako užitočný poskok, ktorý si splnil svoju úlohu a slovenský volič, ktorý nechce migrantov mu nemôže povedať ani mäkké F, pretože azylová politika je taká aká je a on ich zo Slovenska vyhodiť nemôže.

Čiže polopate povedané. On ich neprijal ani neprivítal, ale z ničoho nič sa tu ilegálne vyskytli. Presne týmto istým štýlom to tu ide v Taliansku už roky….nehovoriac o iných krajinách.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies