Slniečkari pripravujú vraždu Saba?

Čaputová, Mikulec a ďalší „Ultraliberálni slniečkári“ na čele s Matovičom mediálnou masiráciou vyzývajú na dôsledne vyšetrenie uvedeného prípadu, hoci je to bez najmenších pochybnosti automatická zákonná povinnosť orgánov činných v trestnom konaní, tak ako v sérii iných káuz obdobného charakteru.

To isté, nesporne podozrivo, nerobia, keď ide o oveľa závažnejšiu trestnú činnosť aj vražednú na bežných občanoch. Na tých Čaputovej zjavne nezáleží, lebo tam nedostala direktívny pokyn od politických tútorov zo zahraničia, ktorým zjavne otrocky slúži.

Pri všetkej úcte k životu novinára Saba, ale hlavne v jeho prospech, vyzývam orgány činné v trestnom konaní, aby sa vážne zaoberali aj verziou, či ho samotní „Ultraliberálni slniečkári“ nechcú tiež obetovať s cieľom získania simulovaného mainstreamovo-propagačného materiálu na presadzovanie LGBTI agendy, propagáciu pedofílie, nekrofílie, kanibalizmu, rozširovanie a presadzovanie migračnej politiky, na likvidáciu kresťanstva, rodiny a národných štátov.

Novinár Sabo mal v schránke náboj. Zastrašovanie novinárov treba starostlivo prešetriť, hovorí Múdry

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies