Prezidentka, ktorá sa rozvaľuje na koberci kvôli fotkám do bulvárnych časopisov, hovorí o dobrom mene inštitúcií?

Ideme odvolávať ministra hospodárstva Sulíka, ale keby sa dalo, už dávno by sme odvolali prezidentku Čaputovú. Prepáčte, ale čo tá si dovoľuje…

Madam dnes vyzvala guvernéra Národnej banky Slovenska Petra Kažimíra, aby odstúpil. Vraj aby „ochránil meno inštitúcie“.

To hovorí prezidentka, ktorá zmarila referendum a rozvaľuje sa na koberci kvôli fotkám do bulvárnych časopisov. A ona hovorí o dobrom mene inštitúcií? Hlava štátu na podlahe? To

A prečo nevyzve na odstúpenie čurillovcov? Vyšetrovateľov NAKA! Tí sú predsa takisto obvinení a na rozdiel od Kažimíra ich obvinenie stojí na odposluchoch, ktoré celé Slovensko čítalo a každý vidí, čo tí gauneri napáchali… Oni nemusia chrániť meno polície?

Lipšic nemusí chrániť meno prokuratúry? Je to právoplatne odsúdený zločinec, ktorý zabil človeka. Za zneužívanie verejných financií, aké Lipšic páchal ako minister, v susednom Rakúsku predvčerom odstúpil kancelár – čo tak vyzvať aj Lipšica, madam!

To, aké „meno“ robia vláde plagiátori ako Matovič, či Gröhling, nad tým ste nepremýšľali, pani prezidentka? Ani nad tým, že Mikulec mal zobrať úplatok 100 tisíc? To nevadí? Tam na „ochrane mena“ ministerstiev nezáleží?

Závažná protiprávnosť v konaní prezidentky a jej plamenná výzva Kažimírovi

Už zase preukazujete takú mieru pokrytectva, pani Čaputová, že ak by sa za farizejstvo rozdávali vojenské hodnosti, tak dnes ste sedemhviezdičkový generál. Dávajte pozor, lebo vás v slovníku slovenského jazyka začnú používať ako príklad – farizejský ako Čaputová.

V skutočnosti je celé obvinenie Kažimíra iba ďalšia Lipšicova mediálna hra. Potrebovali prekryť ďalšie svoje zlyhanie. Všimnite si, že v tom istom čase, ako začali šaškovať s guvernérom NBS, museli Lipšicovci pustiť z väzby Kičuru.

Po roku a pol, čo ho držali vo väzbe, sa nezmohli ani na obžalobu. Médiá tu z toho robili taký čistý prípad, že chlapa mali do dvoch týždňov odsúdiť na doživotie, či? Čo jedno. Aspoň tri doživotia!

A bum – po roku a pol sa ukázalo, že nemajú nič. Kdepak udělali soudruzi chybu? Veď Tódová jasne napísala, že má Kičura zhniť v base. Žeby Monikine článočky nestačili? Žeby súd potreboval aj čosi viac?

Lipšicov prokurátor teraz vyplakáva, že už viac Kičuru nemôže držať vo väzbe, lebo súd od neho chce konkrétne dôvody. A on žiadne nemá. Že on by ho tam najradšej nechal, ale nevie to zdôvodniť. No chúďa.

Takto tu funguje spravodlivosť. Rok a pol vás mučia v base, nemajú na to jediný dôvod a potom zistíte, že oni by vás tam najradšej mučili donekonečna, len tak z plezíru, ale ono to nejde. Fňuk. Chyťme sa všetci za ruky a poplačme si.

Vyzerajú ako úplní babráci. Okrem darovaného televízora šéfovi inšpekcie MV SR zatiaľ nedošli na žiadnu korupciu, o ktorej tu tárali. Malo to byť 30 miliárd a bum – jedna telka. A bonboniéra.

Hlavne, že tu vymýšľali konšpirácie väčšie než Bilderberg. Celé sa im to rozpadá. Ešte aj Kičuru museli pustiť. Hanba na tri zimy!

Vždy, keď sa strápnia v jednom prípade, tak vymyslia druhý. A tak tu máme reality šou s Kažimírom. A keď aj toto spľasne, tak vymyslia niečo nové. Perpetuum mobile. Čistý matovičovský marketing.

Hrozné je, že kým takto za asistencie Čaputovej „zabávajú“ ľudí, Slovenskú hrozí energetický a hospodársky kolaps. Sulík ako minister hospodárstva totálne zlyhal a blúzni niečo o vykrúcaní žiaroviek. Pomiatol sa. Nadobro.

Ten chlap musí ísť dole. Kolagén ho definitívne pohltil. On už proste nie je pri zmysloch. Zvolávame schôdzu na jeho odvolanie.

Expo, Plačková, úrady práce a teraz ceny energií. Už stačilo.

 

Vážená pani prezidentka,

ak by vám záležalo na Slovensku, tak by ste dnes neriešili nejaké Lipšicove sprostosti, ale vyzvali by ste na odstúpenie v prvom rade Sulíka, kvôli ktorému tu hrozí úplný sociálny kolaps.

A hneď po ňom by ste odstúpila sama, lebo každý deň znevažujete prezidentský úrad na prízemnú vládnu propagandu. Chráňte meno inštitúcie a odíďte. Je najvyšší čas.

V koho záujme bola smrť dílera vo väzbe? Kto potreboval, aby nespieval?

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies