V koho záujme bola smrť dílera vo väzbe? Kto potreboval, aby nespieval?

Vo väzbe zomrel jeden z dílerov drog, ktorý figuruje v kauze Plačková.

Trochu priveľká náhoda, nemyslíte? Len si predstavte, že čítate detektívku a tam zavrú dílerov drog, údajne prepojených na politické špičky v štáte. A odrazu vo väzbe záhadne zomrie jeden z dílerov – čo by vám napadlo ako prvé?

No jasné – umlčali ho. Aby náhodou nezačal spievať, kto všetko z vládnych kruhov si chodil po drogy k Plačkovej… Presne toto by napadlo každému ako prvé.

Ale my tu ideme veselo predstierať, že sa nič nedeje. Prokurátor záhadne stiahne sťažnosť proti prepusteniu Plačkovej. Potom vo väzbe zomrie jeden z dílerov.

A to všetko sú náhody. Proste chlapovi puklo srdiečko. Asi nešťastná láska. Romeo nevydržal.

Pripomínam, že prípad vyšetruje Lipšicova špeciálna prokuratúra, ktorá sa správa ako likvidačná čata vlády. Matovič dáva pokyny a jeho urválkovia skáču. Takto pôsobia.

A toto sa im udeje pod nosom – nech sa prihlási ten, kto pociťuje aspoň štipku dôvery k tejto bande politrukov!

Trocha investigatívy

Ktože tak asi pomohol Plačkovej na slobodu? V predvolebnej kampani podporovala Sulíka. To je ten pojašený chlapík, ktorý chodí po parlamente bez zreničiek… Už dostal aj novú prezývku – Mr. Kolagén.

Ja len, že keby niekto z Plačkovej partie začal spievať, asi by to mohlo byť pre niektorých užívateľov mrzuté. A bum, ako naschvál, dílerovi zlyhá srdce. Vo väzbe. Pod dozorom Lipšicových ľudí.

Len pripomínam, že väzba už začína mať na Slovensku povesť šibenice. Milanovi Lučanskému tam „samovylupli oko“ a onedlho na to bol „zomretý“. Tiež toho na túto vládu veľa vedel…

Advokáta Krivočenka nechali vo väzbe umrieť na Covid, hoci pre neho mali ventiláciu… Ľudia zomierajú a zomierajú. Toľkoto úmrtí v base snáď nemajú ani po vojne narkokartelov v Topo Chico.

Keby som pozeral mexickú telenovelu a tam sa odohrajú takéto bizarné scény, tak to okamžite znechutene vypnem a poviem si, že scenáristovi šibe a že by mohol vymýšľať uveriteľnejšie príbehy.

Ale u nás na Slovensku je to krutá realita. Drogový gang. Obvinená celebritka, ktorá fandí Sulíkovi. Šepká sa o prepojeniach na vládu a sfetovaných ministroch. Babu pustia. Jeden díler zahučí vo väzbe. Umlčaný.

Ale predpokladám, že sa Čaputová nepostaví a nepovie, že by mal Sulík odstúpiť, aby „chránil dobré meno inštitúcie“. A neodkáže to ani Kolíkovej, ktorej vo väzbách umiera viac ľudí než v špitáli na intenzívke.

Nie, Čaputovej to je jedno – tá vyzýva k rezignácii iba opozíciu, vláde poslušne kryje chrbát, morduje referendá a robí Matovičovi hovorkyňu. Zo Slovenska tu urobili Kolumbiu 2.0 a ona rieši svoje garderóby.

Ľudia majú právo sa pýtať. Cui bono? V koho záujme bola smrť  dílera vo väzbe?

Kto potreboval, aby nespieval? Čo sa to preboha na Slovensku deje?

Slovensku hrozí obrovská hospodárska kríza, sociálne nepokoje a nárast nezamestnanosti

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies