Slnko, Dubaj, kolagén

Sulíkovci si urobili výlet do Dubaja za štátne. A minister Sulík si na hulváta zobral aj vlastnú dcéru a dokonca s ňou uzavrel zmluvu ako s odborníčkou na energetiku, aby jej mohol zaplatiť výletík.

Dcérenka dostane aj diétky. Pocestuje, pokúpe sa, nakúpi kabelôčky, užije Dubaj. Tato navarí halušky v tričku SaS, dajú si s Jurom Drobom do tela, zlejú sa na šrot, proste úplná zverina.

Takéto opilecké výlety im platia daňoví poplatníci. Povráva sa, že v Dubaji sa aktuálne nachádza aj Plačková, tak možno nejde len o alkohol. Možno bol aj kolagén.

Oni už úplne uleteli. Predstavte si, že by takto zneužil vládny špeciál Robert Fico. A že by zobral svojho syna na výlet k moru. A ešte by s ním aj podpísal formálnu zmluvu. Cez ministerstvo. Za štátne.

Ehm a pri všetkej úcte. Zobrať so sebou ešte aj Juraja Drobu, súdruha z SaS, ktorý tam zjavne išiel na rande za frajerkou – to je už úplne cez čiaru.

Ja len, že Expo v Dubaji má na starosti Drobova frajerka. Zamestnankyňa Sulíka. A tuná Ďuro bol taký nesmierne roztúžený, chúďa naše, že musel za svojou láskou preletieť pol sveta. So Sulíkom. Za štátne.

Ja im tie ich radovánky nezávidím, ale preboha, keď už si organizujú rande, tak nech si to robia za svoje prachy a nie za peniaze daňových poplatníkov.

A čo sa tam má čo Sulík pretŕčať v tričku SaS, veď on preboha nemôže zneužívať štátne zahraničné cesty na stranícku propagandu. A na rodinné výlety. On sa reálne zbláznil.

Sulíkovo Expo je pre Slovensko neuveriteľná hanba – nielenže to nestihli otvoriť načas, ale oni v našom pavilóne ani nevedia urobiť reklamu dobrým slovenským výrobkom, jedlu, vínu, pivu… Nič.

Oni tam predávajú talianske syry, francúzske vína a české pivo. To je taký výsmech Slovákom, že to by bežnému smrteľníkovi nenapadlo ani po piatom jointovi. Oni majú Slovensku úplne na bakuli.

Toto sú liberáli. Kašľať na národ a rozhadzovať peniaze daňových poplatníkov na roztopašné bakchanálie v Dubaji – zobrať dcérenky, frajerky, kamošov, kamošky a urobiť veľkú saskársku arabskú žúrku.

Si to viem predstaviť. Alkohol tečie po brade a Sulík bez zreničiek vrieska: Žijeme len raz, práve tu a práve teraz… lóve, párty, smiech a zážitok… Hop, hop, hop, hop, pome skáče celý špeciál!

A Droba medzitým pod paplónom konzultuje prípravu Expa s riaditeľkou slovenského pavilónu. A Sulíkova dcérenka tam vysvetľuje jadrovým fyzikom v emirátoch najnovšie poznatky z energetického práva… Jasné, Richard, veríme.

Ako si toto môžu dovoliť! Takto rozhadzovať peniaze Slovákov! Na stranícke výletíky! V čase, keď sa na nás šinie energetická kríza, zdražovanie, zatvárajú reštaurácie, ničia životy ľudí… Existuje ešte väčšia sedlačina?

Pripomína mi to Slnko, seno, erotiku, ako sa celé Hoštice na čele s Helenou Růžičkovou vybrali na zájazd do Talianska – ako poslední burani. Presne toto urobil Sulík a jeho stádečko. Slnko, Dubaj, kolagén!

Za toto by mal Sulík okamžite odstúpiť. A SaS-ku by už nemal voliť nikto okrem Plačkovej. A energetickej dcérenky… Ale nebojte, nič sa neudeje. Markíza dnes večer zahrá, že za to vlastne môže Fico a bude.

Neoliberáli ukradli štát. A správajú sa ako nejakí arogantní ukrajinskí mafiáni v šušťákoch a zlatou reťazou na krku – myslia si, že im prejde všetko.

Slovensku sa z vás zdvíha žalúdok, liberáli!

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies