Slovensko si nemôže dovoliť multikulturálne experimenty s moslimami, ktoré drasticky zlyhávajú na predmestiach celej západnej Európy

Máme právo hovoriť o migrácii.

Bol to Robert Fico, ktorý v Európe zastavil kvóty. Bola to naša ľavicová vláda, ktorá odmietla Marakéšsky dohovor. A dnes, keď sa Migračného úradu SR zmocnila Sorosova Nadácia otvorenej spoločnosti, považujeme to za zradu Slovákov.

Mimochodom, bol som to ja osobne, kto v parlamente v roku 2015 predkladal uznesenie, ktoré schválili všetky kluby a platí dodnes – že odmietame kvóty, odmietame sťahovanie národov a chceme pomáhať tam, kde sú príčiny migrácie.

Na tejto téme mi mimoriadne záleží a asi máloktorá agenda tak spája Slovensko, ako migrácia – drvivá väčšina Slovákov odmieta slniečkarske nápady. Jednoducho sme malý národ, ktorý získal štát len pred pár desaťročiami a máme právo bojovať o našu existenciu.

My si tu nemôžeme dovoliť multikulturálne experimenty s moslimami, ktoré drasticky zlyhávajú na predmestiach celej západnej Európy. A nie je to o rasizme ani o xenofóbii – to je len hlúpa liberálna intelektuálna skratka kaviarenských povaľačov, čo majú obsedantnú potrebu kopať do vlastného národa.

Naopak, Slováci si vážia ľudí s inými kultúrami. Spomeňte si. Vždy, keď sa Američania rozhodli zbombardovať nejakú krajinu a pozabíjať státisíce, vyjadrovali sme týmto národom solidaritu, či to bol Irak, Líbya alebo Sýria. Slniečkari chcú Slovákom nasadiť psiu hlavu, ale toto nie je o žiadnych izmoch ani fóbiách, toto je zdravom rozume.

My sme dobroprajný a mierumilovný národ, nikdy sme nikoho nedobýjali, ani nekolonizovali. Je to o tom, že si chceme chrániť našu kultúru a máme na to právo.

O tomto dnes hovoril aj Robert Fico – počas našej vlády sme neuhli ani o milimeter a postavili sme sa najväčším mocnostiam v Európe.

Matovičova vláda oklamala Slovákov. Sulík všade vyvreskoval, že je proti migrácii. Boris Kollár sa objímal so Salvinim a Le Pénovou. A odrazu, bez mihnutia oka, strčia za šéfa migračného úradu Jána Orlovského, dlhoročného riaditeľa Nadácie otvorenej spoločnosti.

Rovno by som chcel upokojiť všetkých slniečkarov, ktorí účelovo nálepkujú každú kritiku Sorosa ako antisemitizmus. Je úplne jedno, aký má tento pán pôvod, mne vadí jeho extrémne liberálna politika a to, ako odporne zbohatol – a ak majú jeho ľudia riadiť migračnú politiku na Slovensku, je to vážny prúser.

Len pripomínam notoricky známe Sorosove výroky – napríklad: „Orbánov plán chápe ochranu národných hraníc ako cieľ a utečencov ako prekážku. Náš plán chápe ochranu utečencov ako cieľ a národné hranice ako prekážku.“

Alebo ešte jedna chuťovka: „V blízkej budúcnosti musí Európa prijať aspoň milión žiadateľov o azyl ročne. Na každého azylanta by mala EU poskytnúť 15 tisíc eur ročne na jeho bývanie a ďalšie náklady, rovnako ako aj na to, aby sa prijímanie utečencov stalo viac atraktívne pre členské štáty.“ Toto tu chceme?

Doplňme, že Soros ako oligarcha platil kampaň militantných neoliberálov Hillary Clintonovej a Joe Bidena, jeho nadácie boli kľúčové pri farebných revolúciách v Gruzínsku či na Ukrajine, destabilizovali Macedónsko, podporovali Kosovo, tvrdo útočili na Rusko a organizovali politický rozvrat prakticky vo všetkých postkomunistických štátoch, vrátane Slovenska.

Soros je jeden arogantný miliardár, ktorý ku svojim peniazom došiel tým, že vyvolával ekonomické krízy, kvôli ktorým ľudia prichádzali o prácu, o živobytie, o dôstojnosť. Ako to potvrdil slávny ekonóm Paul Krugman – robil to len pre zábavu a pre zisk. Toto je Soros. Monštrum. Neoliberálne monštrum.

A my jednoducho nesmieme pripustiť, aby tento americký neoliberál a jeho nadácia získali kontrolu nad slovenskou migračnou politikou. Nesmieme. Už do mimovládok na Slovensku za účelom šírenia svojej zvrátenej ideológie nalial zhruba 50 miliónov dolárov. A dnes mu Matovičova vláda zjavne oddane slúži. Toto musí skončiť.

Vláda by sa mala okamžite ospravedlniť Slovákom za to, že na taký dôležitý post ako je šéf Migračného úradu SR dosadila Sorosovho generála. To je čistá provokácia. Ján Orlovský musí byť okamžite odvolaný a zodpovednosť by mal niesť aj minister vnútra Mikulec, ktorý ho tam dosadil. Toto sa nesmie prepiecť len tak.

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies