VIDEO: Harabin vyzval Matoviča, aby verejne vylúčil, že minister obrany Naď je agentom CIA

Na podklade vyjadrených skutočnosti nemám istotu, či minister obrany, Naď nie je agentom CIA, vyhlásil bývalý šéf Najvyššieho súdu SR a líder strany Vlasť.

Kyselica nesporne porušil zákon, keď ako tajný agent Vojenskej spravodajskej služby kandidoval za OĽaNO v parlamentných voľbách.

Matovič, Naď či Mikulec prekvapivo tvrdia, že mu veria, čím demonštratívne vyzývajú všetkých občanov, aby porušovali zákony štátu.

Kyselicová na profile hrdo zdieľa video manžela z 20. februára tohto roku (vtedy tajného agenta a verejného kandidáta v jednej osobe), v ktorom hovorí, že „zákon a spravodlivosť musí platiť pre všetkých ľudí rovnako“.

Samotný korupčno – podvodný plagiátor Matovič ide ešte ďalej v obhajobe tajného agenta XYZ Kyselicu, keď porušovateľa zákona označil za hrdinu, zrejme so zámerom postaviť mu sochu. To má logiku, veď sám sa chválil, že s rodinou býva v neskolaudovanej vile, on sám prekračuje rýchlosť, podvádza pri diplomovkách a označuje sa za zlodeja.

Kyselica v piatok vyhlásil, že má mandát od voličov a vracia sa do parlamentu.

Jeho zotrvanie v pozícii poslanca je ohrozením bezpečnosti štátu a urážkou voličov, ktorých on žiadal, aby mu uverili a prišli voliť. OĽaNO sľubovalo priniesť novú morálku. A veru ju i prinieslo. Ale staronovú „morálku „spravodajských hier, super korupcie a ťažkých podvodov.

Spolupráca agenta s tajnou službou vzniká na báze dobrovoľnej alebo nedobrovoľnej. Finančná motivácia je skoro vždy extrémne dôležitá pri ak tajná služba disponuje informáciami, ktorými agenta môže vydierať a kompromitovať. Tie sa pritom verbovaní agentov. Je aj motivácia, z presvedčenia. Zatiaľ nepoznáme jeho právu motiváciu.

Nedobrovoľná spolupráca s tajnou službou však nastáva vždy, nachádzajú spravidla v bezpečnostnom spise.

Ultraliberálni vykladači práva špekulujú, či ide o utajované skutočnosti spojené s podvodným získaním poslaneckého mandátu Kyselicu.

Odkazujem im iba jedno, že v zmysle o ochrane utajovaných skutočností, nemôže utajovanou skutočnosťou byť informácia o nezákonnom alebo nesprávnom postupe alebo nezákonnom rozhodnutí verejných činiteľov, resp. orgánov verejnej moci.

Profesionálni vojaci v právnom štáte nesmú byť členmi politických strán. Kyselica ako spravodajský dôstojník a zároveň príslušník ozbrojených síl tento princíp, nielen porušil, ale tiež hrubo pošliapal. Porušil zákon už v okamihu, keď sa aktívne zapojil do kampane politického hnutia OĽaNO, lebo ako spravodajský dôstojník a zároveň príslušník ozbrojených síl v štátnej službe to nesmel robiť.

V čase zloženia sľubu poslanca, Kyselica, keďže to nedementoval, bol stále príslušníkom Vojenského spravodajstva, čiže post nesporne získal podvodom. Kto mu ešte môže veriť?

V štandardnej, hoci aj s istými chybami fungujúcej demokratickej spoločnosti, existujú štandardné prostriedky prijaté na ochranu spoločnosti pred zneužívaním zákonodarnej moci poslancami so závažným deficitom čestnosti a zmyslu pre spravodlivosť.

Pri takomto topškandále, by všade vo svete, aj Urundi Burundi, skončila celá vláda do hodiny. Generál Macko smrteľne vážne varoval Matoviča, že môže skončiť s putami na rukách.

Práve preto Čaputová, Kollár, Matovič, Sulík, Šeliga, Gröhling a spol, korupčno-podvodná-plagiátorská  a už i spravodajská banda, asi pripraví legislatívu, aby Kyselica ako tajný agent mohol ostať poslancom. Návrh zákona dodá Baránik, taxikár z Toronta, s pracovným názvom lex Kyselica.

Šéf SIS Pčolinský riadi predsedu ÚS Fiačana a Tajný agent Kyselica bude riadiť a vydierať všetkých poslancov.

Mať v prezidentskom paláci Barbínu, šéfa vlády Chocholouška a predsedu parlamentu správcu Sulejmanovho háremu, to nie je to pravé orechové.

Matovič nechce uvoľniť finančné prostriedky EÚ pre slovenských podnikateľov. Zrejme ich použije na postavenie mega sochy „národnému hrdinovi“ pod priezviskom Kyselica, dvojitému tajnému agentovi, ktorý donášal zrejme informácie z OĽANO vojenskej rozviedke a informácie z vojenskej rozviedky do OĽANO.

Ako občan našej Vlasti, na podklade vyjadrených skutočnosti nemám istotu, či minister obrany, Naď nie je agentom CIA. Veď okrem  už exKyselicu, je vo vláde predsa aj agent ŠTB Budaj.

Vyzývam preto Matoviča, aby bez najmenších pochybnosti verejne vylúčil, že minister obrany Naď, nie je agentom CIA.

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies