….a po Ukrajine potopa?

V konflikte na Ukrajine ani dva týždne po jeho vyeskalovaní do vojnového konfliktu nejde o Ukrajinu. Západ sa dnes predbieha v tom, kto dokáže svetu sľúbiť väčšiu sebestačnosť od Ruska a ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj si naďalej užíva status hrdinu mainstreamu. Hoci tretia svetová vojna aktuálne nehrozí, tak po skončení konfliktu na Ukrajine to vyzerá na potopu, minimálne Európy.

Ani pri najväčšej snahe urobiť z Vladimíra Putina vojnového zločinca to momentálne nie je možné a pri slove agresor, končí aj medzinárodné právo. Psychologické posudky zo CIA síce robia z Putina izolovaného, frustrovaného šialenca, ale pri pohľade do radov koalície na Slovensku by tento posudok mali všetci, a to s doplnením nízkeho IQ.

Každodenné informácie o stovkách mŕtvych civilistov, v čase písania komentára okolo 500, strácajú svoj účinok. Veľkosť vojny nemožno vyčísliť počtom obetí a údaje o počtoch mŕtvych detí sú skôr emočným vydieraním ako dôkazom definitívneho zošalenia Putina, či možnosti označiť ho za vojnového zločinca. Podobne hrdinstvo Zelenského je dnes nič nehovoriaci mýtus, pričom aktuálne sa práve on stáva vojnovým štváčom, ktorý brojí za tretiu svetovú vojnu štýlom “ak padne Ukrajine, padnú všetci” a argumenty “Západ môže za mŕtvych Ukrajincov” dokazujú, že z hrdinu sa postupne stáva vojnový šialenec, ktorý sa trasie o moc!

Pravda o dvoch pravdách a ich vnímaní očami novinára

HRA ZÁPADU: KTO DÁ VIAC?

Namiesto diplomacie začali Západné štáty preteky o to, kto sa dokáže viac odpojiť od energií z Ruska. V čase keď Zelenský pripúšťa rokovania o Kryme, či Luhanskej a Doneckej republike sa Západ predbieha v ekonomickej vojne proti Rusku. Šialené na tom celom je, že všeobecne uznávaná hlupaňa Veronika Remišová s vypnutím kúrenia u nej doma akoby predpovedala budúcnosť hrdinstva Západu.

Kým dnes s ľútosťou sledujeme mrznúcich Ukrajincov, tak nasledujúcu zimu môžeme mrznúť vďaka “hrdinstvu” politikov všetci. Zníženie teploty o štyri stupne znamená v mnohých domácnostiach definitívne vypnutie kúrenia, veď nie všetci majú zapnuté kúrenie na 26 stupňov Celzia. Zároveň treba zabudnúť na uživenie čo i len jedného auta v domácnosti a tu už začína aj kalkulácia, či sa vôbec oplatí dochádzať za prácou do krajského mesta – jedna ekonomická katastrofa za druhou…

Na Ukrajine sa schyľuje k tomu, že “hrdina” Zelenský prichádza k rozumu a Rusko už nebude len nechceným partnerom do diskusie, v pozadí pácha Západ, najmä Európa ekonomickú samovraždu v štýle “po nás potopa”, a to všetko za hlasného potlesku vrieskajúcej menšiny.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies