Absolventka strednej školy potravinárskej Záleská si ľudské životy zjavne pletie s práškom do pečiva.

Podávame trestné oznámenie na sudkyňu Pamelu Záleskú. Za ohýbanie práva. Za svojvôlu.

Za takýto monsterproces, aký táto Tódovej kamarátka zinscenovala v prípade Dušana Kováčika, by sa nehanbil ani Urválek.

Boli sme tam a videli sme to na vlastné oči. Aj s Robertom Ficom a Lacom Kamenickým. Vždy som chcel vedieť, ako asi prebiehali v stredoveku upaľovania bosoriek – nuž, takto.

Liberálne médiá tam boli nastupené ako popravčia čata a zakomplexovaná sudkyňa sa proste predvádzala.

Absolventka potravinárskej školy očividne celý život trpí komplexom menejcennosti. V právnom prostredí sa cíti ako rožok v súdnej sieni.

Vždy patrila k najslabším sudcom, podľa nezávislých hodnotení Otvorených súdov skončila medzi najhoršími. Tódová z nej napriek tomu urobila hviezdu kaviarní a ona sa odvďačuje.

Žiaľ, absolventka strednej školy potravinárskej si ľudské životy zjavne pletie s práškom do pečiva.

Lipšicov sadista z prokuratúry navrhne šialených 13 rokov, tak ona ešte jeden rok arogantne prihodí. Len aby jej kaviareň tlieskala.

Toľko nedostanete ani za vraždu. Lipšic zabil človeka a dostal podmienku. Feťák zabil Filipínca a dostal sedem rokov. Kováčik štrnásť. Za to, že kriminálnik Makó si vymyslel, že zobral 50 tisíc.

Kováčik nie je Záleskej jediná obeť. Takto isto dala dole aj Milana Lučanského. Bola to ona, kto ho bez mihnutia oka poslala do väzby. Ona, kto ho poslala tam, odkiaľ už nebolo návratu.

Nebolo treba reálne dôkazy – ani u generála Lučanského, ani dnes. Stačil kriminálnik Makó a narafičená sieť mafiánskych udavačov.

Proste jedna babka povedala – pardon dve babky. A šup na doživotie. Ako v tridsiatych rokoch v Tretej ríši. Každý fašistický režim potrebuje svojich mäsiarov. Tento má svoju mäsiarku.

A tak to dnes aj vyzeralo. Keď sa chcel Kováčik brániť a predvolať sudcu Hrubalu, ktorý pustil Kudličku na slobodu – tak mu to Pamela proste zamietla.

Nečudoval by som sa, keby mala rozsudok napísaný už polhodinu po začatí procesu – už babu proste nebavilo čakať.

Videla, že sa systém narafičených udavačov odhalil a bála sa, že jej to rozbije prípad. A že by prišla o slávu. Tak chytro masakrovala.

Však čo je na tom, že Kováčika odsúdia za to, za čo sudcu Hrubalu povýšili. Načo vypočuť Hrubalu. Veď vinník bol dopredu určený. Tak ako za čias Urválka.

Dôležité predsa nie je, či si niečo spáchal. Ale či slúžiš matovičovskej mafii. Toto nebol súdny proces. Toto bol lynč.

Videl som dnes na vlastné oči, ako sa Tódová zaľúbene pozerala na svoju milovanú sudkyňu. Len to tak iskrilo. Láska je láska.

Takto môžu strčiť do basy každého, na koho ukáže Lipšic či Tódová. Stačí zohnať dvoch mafošov, dovydierať ich a o zvyšok sa postará tuná Pamela.

Rozsudok ešte nie je právoplatný. Matovičov monsterproces ešte nie je na konci. Ale jedno je isté – Záleská bude čeliť trestnému podaniu za to, čo spáchala.

Karma je zdarma, pani Záleská. Karma si vás dobehne. Skôr či neskôr. Mali ste radšej ostať pri pečení rožkov.

Stali ste sa Matovičovou mäsiarkou a rovnako ako Urválek, neskončíte dobre.

Dejiny urválkov nemajú radi. Príde čas, kedy pravda vyjde najavo.

Ľuboš Blaha: Keby na Slovensku fungovala spravodlivosť, tak už sedí Tódová v kolúznej väzbe

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies