Toto šialenstvo už zašlo priďaleko…

Nebolo to tak dávno, keď ľudia na námestiach žiadali zmenu. A zmena prišla. Ocitli sme sa v krajine, kde sa odohráva vojna v bezpečnostných zložkách a rovnako aj v justícii. Namiesto sľubovanej spravodlivosti sme svedkami politických a mocenských súbojov, ktoré sa sami ocitajú za hranicou zákona. Zisťujeme, že namiesto demokratického štátu zažívame rozklad právneho štátu, kde osobné spory politikov a moc ega rúbu les. Toto všetko potvrdzujú aj nové dôkazy o vykonštruovaných svedkoch a účelovo manipulovaných vyšetrovateľoch, samozrejme s požehnaním ich nadriadených. Stačí lepšie nazrieť na hry nášho špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica, ktorý sám dnes naznačuje, že mu NAKA čoskoro zaklope na dvere a stavia sa tak do role obete. Predstavte si Lipšica ako OBEŤ, nie sudcu, porotu a kata v jednej osobe. Skoro nepredstaviteľné. Takto vyzerá naša krajina, ktorú ovládla mafia, a to v zložení: domovníka, bábkoherečky, kaderníka, daňového podvodníka, preukázaných plagiátorov a pod.

Toto sa stalo z nášho domova, zo Slovenska za jeden a pol roka, ktoré je dnes plné káuz, podvodov, korupcií, experimentov, predražených zákaziek, nezmyselných lotérií, mediálnych cenzúr a lží.

Ale.. pozrime sa vôkol seba, čo sa deje vo svete. Kam sme sa ako spoločnosť dostali za vyše roka. Toto je to, čoho sa skutočne obávam a kladiem si otázky: “NEZAŠLI SME UŽ PRÍLIŠ ĎALEKO?”, DÁ SA TO EŠTE ZVRÁTIŤ?

Príde Vám normálne, že vznikajú kaviarne, reštaurácie, kiná, fitness centrá, ale aj dopravné prostriedky len pre očkovaných? Alebo to, čo sa deje aktuálne v Veľkej Británii, že sa DEŤOM vo veku 12-15 rokov kladú otázky, či súhlasia s očkovaním? Hovoríme tu o DEŤOCH, o bytostiach, ktoré sú veľmi ľahko ovplyvniteľné argumentami dospelých osôb a nemajú ešte vyvinuté kritické myslenie.

Kam sme sa to dostali, keď sa dejú takéto veci v 21. storočí?

Som presvedčený a nakoniec sme to už nie raz videli, že si naša vláda pomätencov berie príklad z iných krajín a po pravde, mám hrôzu z toho, že keď sa im nebude dariť napĺňať kvóty, ktoré im zadala Európska únia, obojky slobody sa budú uťahovať priam radikálnym spôsobom.

Tretia vlna pandémie sa tu zjavila zo dňa na deň, ako sme to tušili a niektorí od júla vedeli, a tak ako politickí „veštci“ predpokladali, odišiel pápež, opatrenia sa sprísňujú, Covid sa vrátil z dovolenky a naše Slovensko sa v semafore vyfarbuje do farieb jesene. Samozrejme chrípka tento rok opäť nebude.

Ale máme to tu, médiá opäť pracujú ako počas 1. a 2. vlny, rozosievajú strach a podnecujú nenávisť medzi ľuďmi. Čoskoro tu máme opäť zákaz vychádzania, aj keď bolo sľubované čosi úplne iné. Hlavne, že sme mali celé leto otvorené hranice, očkovaní ľudia bez nutnosti testu mohli ísť kamkoľvek a na vine všetkému sú opäť neočkovaní, aj keď sa musia vždy podrobiť testu.

Tak si kladiem otázku, kto skutočne roznáša Covid? Sú to očkovaní alebo negatívne testovaní neočkovaní, alebo sú to len média, ktoré idú podľa vopred predurčeného plánu a prilievajú olej do ohňa? Popravde mám niekedy za to, že ak by neexistovali médiá, neexistoval by ani Covid – NIE TAKÝM SPÔSOBOM, ako je celosvetovo prezentovaný.

Ak si však odmyslím všetky tie podvody a experimenty, ktoré sme zažívali počas prvej a druhej vlny a uveril by som, že čelíme takej situácii, ako ju opisujú politickí „odborníci“ a médiá, musím sa pýtať farmaceutických firiem, kde je liek? Prečo sa ľudia neliečia?

Odpoveď zjavne vieme, na zdravom človeku sa nezarába!

Namiesto riešenia situácie sa segreguje spoločnosť, vytvára sa psychický nátlak na neočkovaných a po novom už aj na deti. A to všetko len preto, aby sa naplnili počty. Aby boli ľudia diskriminovaní, odstrčení zo spoločnosti, ako nám to prezentovala aj pani Ďuriš Nicholsonová, zahnaní do kúta a podľahli klamstvu, že vakcína je sloboda. Avšak, koľká vakcína to má vlastne byť?

Milí priatelia, čo Vám toto celé vôkol nás pripomína? Nie náhodou 50-te roky, kde boli médiá rovnako zneužívané k ovplyvňovaniu verejnej mienky a k sfanatizovaniu ľudí?  Nie sme až moc blízko k obdobiu, o ktorom sme ako spoločnosť hovorili, že sa nesmie nikdy zopakovať? Osvedčené nástroje ale fungujú dokonale. Z neočkovaných sa stali dezoláti, dobytok, päťkári, opice a antivaxeri. A očkovaní sú tí dobrí, tí zodpovední voči sebe a k spoločnosti. Ale je tomu naozaj tak?

A na záver. Položme si všetci, ktorým záleží na našej budúcnosti, otázku.. Ako ďaleko sme ešte ochotní zájsť? Alebo existuje ešte nádej, že budeme žiť ako kedysi? Nájdeme toľko síl spojiť sa a zastaviť toto šialenstvo? Bude existovať niekto, kto nám bude garantovať, že sa toto už nikdy nezopakuje? Mali sme možnosť poučiť sa z minulosti, ale neurobili sme to! A popravde, toto s čím sa dnes potýkame je len špička ľadovca. Môže to trvať roky a môže to zájsť až tak ďaleko, že ľudia nakoniec prídu aj o to posledné, o svoju slobodu.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies