Biznis je silné lepidlo …

Mesiac… jeden celý mesiac, nás klauni v podobe hlavných predstaviteľov nášho slávneho koaličného štvorlístka naťahovali svojimi smiešnymi hádkami.

Za ten mesiac umierali ľudia, zistili sme, že táto vláda fatálne zlyhala pri nákupe vakcín, čo nás posunie na chvost EÚ v očkovaní a že nakúpila ďalšie nepresné antigénové testy za vyše 130 miliónov eur!

Škoda, že médiá zaujímal jedine nákup Sputnika V, a na tejto téme postavili podmienku na odchod Matoviča z postu premiéra. Už len toto je farizejské a mimoriadne trápne, no to sme ešte nevedeli, čo príde potom.

Sulík, ktorý už dva týždne hovorí, že Matovič nesmie byť vo vláde, inak SASka odíde, nakoniec otočil a urobil zo seba týmto krokom politickú prostitútku (v iných štátoch by z neho bola politická mŕtvola).

A podľa Matoviča nám všetkým je odpustené, lebo začínajú najväčšie kresťanské sviatky a on má v sebe toľko odpustenia, že teda ostane vo vláde – ako minister financií!

(Je zbytočné polemizovať o tom, prečo nezobral iný rezort, keďže je to do očí bijúce.)

Takže priatelia, po prvýkrát v histórii máme ministra financií – premlčaného daňového podvodníka. V Albánsku a Rumunsku si teraz musia robiť poznámky, pretože toto je príliš aj na tamojšie bývalé pomery.

Ale ako sa vraví, biznis je silné lepidlo a tento raz sa jedná o 6 miliárd, ktoré však budú splácať ešte aj naše pravnúčatá…

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies