Chaos sa prehlbuje. Ľudia umierajú a vláda sa rozpadá v priamom prenose.

 

Už si to všimli aj v nemeckom Deutsche Welle – vraj sme ako Slovensko ponorení v chaose. Hanba ako hrom – Matovičova vláda je výstražný príklad pre celú Európu.

Namiesto toho, aby liečili ľudí, oni sa tu idú navzájom pozabíjať kvôli Sputniku. Matovič sem navozí vakcínu, ale nedá lekárom inštrukciu, aby ju predpisovali – alibizmus ako delo!

To isté urobili aj s ivermektínom – priniesli sem zopár tisíc kusov, ale predpisovanie nechali na zodpovednosť obvoďákov. Umyli si ruky ako Pilát Pontský a ľudia sa k lieku nevedia dostať.

Takto sa o život ľudí nebojuje. Máme vyše 7000 mŕtvych. Sme najhorší na svete. A oni sa len ruvú a ruvú. Nedoťahujú veci, alibisticky presúvajú zodpovednosť na lekárov, štát absolútne stratil svoje základné funkcie. Proste – chaos .

Dnešok je toho dôkazom. Už se zase perou. Ako v Slnko, seno a pár facek. To im ide najlepšie. Za ľudí a SaS sa večer stretnú a budú sa tváriť strašne dramaticky rozhorčene, skormútene a zúfalo.

A ako vždy nakoniec túžba po korytách zvíťazí. Zamudrujú, zamoralizujú, kopnú si do Ruska, odfrknú nad Matovičom… a potom tradične sklopia uši a bude po rebélii. Načo sú tie komédie dobré?

Minister zahraničných vecí Korčok sa dnes na tlačovke skoro rozplakal v priamom prenose. Keď umierajú stovky ľudí denne, tak to ním ani nepohne. Keď zabili Jozefa Chovanca, tváril sa ako Terminátor.

Ale keď sa nakúpi Sputnik, aby sa zachraňovali ľudské životy, tak sa mu tam láme hlas ako smutnej princeznej. Toho museli na americkej ambasáde riadne preplieskať.

Z toho chlapa normálne sršal strach z toho, čo mu na to povie americký minister zahraničných vecí – on sa tam z toho takmer psychicky zrútil! Haló – minister zahraničných vecí Slovenskej republiky! A jediný, kto je preňho autorita, je jeho americký boss.

A vraj Sputnik je „nástroj hybridnej vojny“! No výborne – Korčok vlastne priznal, že vakcíny sú nástroj vojny. Ergo – Pfizer, Moderna, AstraZeneca, všetko sú to biologické zbrane a najrozumnejšie bude ich všetky zničiť v rámci nejakej novej strategickej dohody o odzbrojení START! Tlieskam!

Ja len, že z Korčoka musia antivaxeri výskať od radosti. Blahoželáme! Táto vláda sa kvôli nenávisti voči Rusku zjavne rozhodla kompletne zlikvidovať očkovaciu kampaň na Slovensku. Ivan zabil.

A jasné, dozvedeli sme sa, že za všetko zlo na svete môže Robert Fico. Ten Robert Fico, z ktorého pozadia Korčkokovi osem rokov trčali len podrážky z topánok.

Čisto ľudsky, pán Korčok, ak by existovala Nobelova cena za podlosť, tak ste jej hrdým laureátom. Ja len, že mlčať je niekedy zlato.

Milí priatelia, toto, čo sa deje na Slovensku, nemá obdobu. Namiesto toho, aby liečili ľudí a ekonomicky im pomáhali, oni sa medzi sebou ruvú ako besné psy. Koľko ľudí kvôli nim ešte musí umrieť, kým pochopia, že vládnuť proste nevedia?!

Prosím podpisujme referendum – ide o všetko! Už sme so zbieraním v polke cesty… a ideme ďalej! Čím skôr to vyzbierame, tým lepšie! Zastavme tento chaos!

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies