Francúz, ktorý prenajal vilu Počiatkovcom, označenú Igorom Matovičom ako majetok Slovenskej republiky podal voči SR žalobu

Francúz – majiteľ vily, ktorú prenajal Počiatkovcom – vzniesol obvinenie proti Slovenskej republike, pretože  Igor Matovič pred rokom označil túto vilu za „majetok SR“.  Matovič ju dokonca sľúbil vrátiť občanom.

 

Prezident Macron sa vzniknutú situáciu rozhodol bez škandálov doriešiť, v rámci mimoriadnej návštevy Igora Matoviča do Francúzska.

Návštevy,  pred ktorou ho dcérka Klára musela ostrihať „ako bábiku“. Video z privítania Matoviča, a jeho reč k Macronovi, obletelo svet ako super hviezdny humor – v súčasnoti preložený takmer do všetkých jazykov.

Návšteva u prezidenta v zahraničí sa pripravuje s dostatočným predstihom. Táto návšteva nebola pripravená, ale  náhle a utajene dohodnutá, pretože Matovič musel skladať účty za faux-pa, za svoje klamstvo ktorým obalamutil všetkých svojich slovenských voličov.

Práve pre tú unáhlenú „dohodu“ o návšteve v prezidentskom sídle Francúzska sme popátrali, o čo respektíve  klamstvo v predvolebnej kampani.  Svet netuší čo sa dialo za zavretými dverami u prezidenta Macrona. Matovič si vyplakal, vymodlil si utajenie tejto veci.

Kto zaplatí súdne náklady majiteľovi vily?

Zrejme my všetci – Matovič ich musel uhradiť „pronto subito“ ihneď ako mafián nachytaný pri podvode, inak sa majiteľ vyhrážal publikovaním celej trápnej záležitosti.

Matovič v rozhovore pre Le Monde nadával na Slovensko ako kompletný úbožiak

Nestačí že oklamal svojich voličov. Nielen jeho voliči, ale my všetci, budeme platiť za jeho podvody.

Matovičova návšteva vo Francúzsku má dozvuky

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies