Harabin sa dozvedel, že vraj chodil na poľovačky!

Poľovačka v Emirátoch za účasti Čižnára, Trnku, Kováčika, Majských, Kočnera a Harabína ?

Dnes sa objavilo na známom portáli YouTube senzačné video, v ktorom Istý pán Július Kovács vyhlásil nasledovné: “ Zašli sme si pred ministerstvo vnútra aj na úrad vlády, v roku 2000 v joly odletela pánska jazda na 6 týždňovú poľovačku zloženie Čižnára, Trnku, Kováčika, Majských, Kočnera ďalej tu boli Šabík, Haščák, Manzák, Mamojka, Jahňatek , Harabín, Kanis plus ďalší z parlamentu potrebujeme údaje z vladnej letky disponuje nimi ministerstvo vnútra. Pred tým celá sa celá táto partia zastreľovala na Majského strelnici pri obiciach a držia spolu dodnes, inak častými hosťami tu boli aj Steinhubel a jeho šofér Kollár. Harabín išiel v rade posledný vedľa Kanisa pred nimi 2 kroky Kočner ti traja mali hubertusy to je dlhy kabát zelený a mal klobúk v ruke klobúk v ruke mal aj spotený Gašparovič a bol tam aj Haščák a Vaněk.“

( Link na video: https://www.youtube.com/watch?v=qiFNpcahiOs&feature=share&fbclid=IwAR37W3b2bf4-xAQCe-6f2EQZGy1TfOA1z3AbVufp4ricB_TGhPOb9O0-AaU)

 

Pán Kovács zrejme naletel nejakým hoaxom a elegantne zaplietol do toho aj  Štefana Harabina, o ktorom je vcelku známe, že jediný šport, ktorému celý život holduje je stolný tenis. Štefan Harabin sám uvádza, že pre tento typ športu (lov na zvieratá) a nehumánnej zábavy nemá pochopenie a pravdepodobne by ani nebol ochotný kvôli tejto neradostnej aktivite ešte aj hodiny letieť a šesť celých týždňov sa nečinne potiť..

 

 

Niektoré tvrdenia pána Kovácsa sa akosi nezhodujú s realitou a vcelku známymi medzi personálnymi konfliktmi ľudí, ktorí sa mali stretnúť na Majského farme a mali sa „zastreľovať“. V podstate to nie je  ani dôležité, že odkiaľ pán Kovács tieto informácie dostal, ale stačilo to na to, aby mával s rukopisom trestného oznámenia do kamery .

Samozrejme reakcia nedala dlho čakať a okrem slušného komentáru Štefana Harabina a niektorých  provokácií dostal pán Kovács lekciu aj na svojom vlastnom videokanáli, kde mu pán Harabin napísal, že :

Neviem ako sa voláte, či ste Július Kovács, ale s 1000% istotou Vás môžem uistiť, že som s nikým na poľovačke ani na Slovensku ani v Emirátoch nebol a ani neletel špeciálom. V roku 2000 som bol v parlamente na podnet Lipšica a na návrh Čarnogurského odvolávaný z postu predsedu Najvyššieho súdu. Zjavne to máte v hlave pomätené.“

Pomätenosť je v mnohých civilizáciách stavom mysle, ktorým postihnutý je bližšie k bohu a preto ho spoločnosť toleruje a nechá ho na pokoji. V tomto prípade, ale ide o celkom vážne vyhlásenie  človeka, ktorý sa zdá byť v poriadku,ale prináša po viac než 20ich rokoch senzačnú informáciu, ktorej obsah  je prakticky neoveriteľný a hlavne z akéhokoľvek právneho pohľadu nepostihnuteľný.

 

 

Popri  určite vážnejších a aktuálnejších káuz preto bude určite na mieste, aby Generálna prokuratúra sa vrhla na tieto informácie a rozcuckovala všetkých podozrivých a to predovšetkým vtedajšieho  ministra vnútra(Ladislava Pittnera), ktorý by musel tento let povoliť, nehovoriac o ministrovi zahraničných vecí, ktorý zrejme podporoval ešte aj diplomatickou imunitou tento výlet.

Pre zaujímavosť…

Andrej Šabík mal v roku 1999 osemnásť rokov, v tej  dobe  bol čerstvým maturantom a do roku 2004 študoval právo.(https://absolventi.uniba.sk/searchTop.do)

Michal Mandzák mal v roku 1999 dvadsaťtri rokov,   študoval právo …

Andrej Šabík minimálne do roku 2009 pracoval pre občianske združenie Charta 77, ktorá poskytovala bezplatne právne služby a zastupovanie v súdnych sporoch. Michal Mandzák zastupoval v minulosti veľa novinárov a poskytoval im právne rady.  Tieto informácie sú však dnes tabu …

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies