Kto nám vládne? Veď to je banda diletantov

Toto snáď ani nemôže byť pravda! 
Veľký Matelko sa opäť blysol svojím neskutočným megalomanstvom. Vraj sa naše plošné testovanie podobá vylodeniu Spojencov v Normandii. Väčšiu debilinu hádam ešte nikto na Slovensku nepovedal. Nielen preto, že význam týchto udalostí sa nedá porovnať, ale najmä preto, že ak by Spojenci mali také logistické zabezpečenie, ako toto Matelkove divadlo, tak by invázna flotila Spojencov stroskotala pri britských brehoch, nieto ešte doplávala do Francúzska.
No a asi sa nechcel nechať zahanbiť ani Posledný Križiak, M.Krajniak, keď prirovnal celoplošné testovanie na Slovensku ku SNP…!!! Lenže akosi pozabudol p.Križiak, že v SNP išli chlapi bojovať za svoj národ, proti fašistom, dobrovoľne a bolo aj veľa obetí, ale teraz išla prevažná väčšina národa, ktorá sa zúčastnila testovania, z donútenia, aby neprišli o zamestnanie, aby mohli rodičia vodiť svoje deti do škôlky a do školí, proste sa nechali zastrašiť, tak ako sa podvolili noseniu rúšok…a núdzovému stavu!
Urobili zo značnej časti obyvateľov otrokov, poslušné a zastrašené ovce! (A ich silne diktátorské správanie a vedenie krajiny, tiež podľa mňa, vyznieva ako fašistické…celú logistiku robí armáda na čele s ministrom s modrou knihou J.Naďom, vyškoleným v Globseku )
Slovenky a Slováci! Čo bude ďalej? Aké ďaľšie kroky urobí, podľa mňa náš chorý psychopat a nebezpečný diletant s vládou nekompetentných liberálnych a náboženských fanatikov?
Zamyslite sa prosím nad situáciou, v ktorej sa nachádzame. Ak súhlasíte, zdieľajte prosím.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies