Lipšic sa motá okolo politických vrážd – Ernest Valko, Ján Kuciak, Milan Lučanský atď…

Keď sa Daniel Lipšic stane šéfom špeciálnej prokuratúry, chobotnica definitívne ovládne Slovensko. Hra bude dokonaná. Jeho skupinka ovládne bezpečnostné zložky štátu.

Pripomeňme si, kto tvoril Lipšicov kabinet v čase, keď bol minister:

 1. Vladimír Pčolinský – bývalý riaditeľ Lipšicovej kancelárie a šéf organizačného odboru,
 2. Maroš Žilinka – štátny tajomník ministerstva vnútra, Lipšicova „dvojka“,
 3. Milan Krajniak – Lipšicova pravá ruka, poradca ministra vnútra,
 4. Gábor Grendel – Lipšicov hovorca a najbližší spolupracovník.
A títo páni dnes ovládajú bezpečnostné zložky štátu:
 1. Vladimír Pčolinský – šéf tajnej služby SIS, ktorý sa vychvaľuje tým, že „rozrába“ sudcov,
 2. Maroš Žilinka – generálny prokurátor,
 3. Milan Krajniak – minister, člen bezpečnostnej rady štátu a „dvojka“ v Sme rodine,
 4. Gábor Grendel – podpredseda parlamentu za OĽaNO, člen výboru pre obranu a bezpečnosť a podpredseda výboru na kontrolu Pčolinského SIS.

A teraz k tomu pribudne Lipšic ako špeciálny prokurátor, ktorého úlohou bude „rozrábať“ opozíciu a kriminalizovať oponentov vlády.

V rukách majú SIS-ku, prokuratúru, vládu a parlament. Rozrábajú súdy, aby rozhodovali tak, ako treba. Všetko pod kontrolou Lipšica a jeho skupinky.

Skupinka pôsobí v slovenskej politike už roky a koncentruje sa okolo nich neuveriteľná špina:

 1. Lipšic sa motá okolo politických vrážd (Ernest Valko, Ján Kuciak, Milan Lučanský atď.), má prístup k vyšetrovacím spisom, robí advokáta Pente a ťahá motúzikmi. Jeho spolupráca s Denníkom N a osobitne Monikou Tódovou bije do očí.
 2. Pčolinského v minulosti Lipšic ako svojho úradníka posielal na miesta činu, známy je prípad smrti podpredsedu Najvyššieho súdu, kde sa Pčolinský motal, aj keď tam nemal čo hľadať.
 3. Lipšic sa takto isto motal na mieste činu už pár minút po vražde Ernesta Valka… A keď sme pri Pčolinskom, jeho nominant, „dvojka“ v SIS Boris Beňo je dnes obvinený z vydierania a ohrozenia utajovanej skutočnosti. To sú tí „rytieri“ spravodlivosti.
 4. Krajniakovo meno sa objavuje v Gorile. Počas Dzurindovej vlády pôsobil ako člen prezídia Fondu národného majetku, cez ktorý sa riadila privatizácia. Šéf Penty Jaroslav Haščák ho označuje za člena tzv. päťky, ktorá mu slúžila. Proste – čistota sama.
 5. Mimochodom, keď na Slovensku vypukli protesty proti Gorile, tak vtedajší Krajniakov zamestnávateľ Lipšic ako minister vnútra poslal na protestujúcich vodné delá. Skupinka si svojich ochraňuje.
 6. V Gorile sa odhalila gigantická korupcia Dzurindovej vlády, v ktorej sedel aj Lipšic. Kľúčovou postavou bol šéf Penty. Tej Penty, ktorej dnes Lipšic robí obhajcu. Just saying.
 7. Chápadla Lipšicovej chobotnice siahajú do viacerých strán vládnej koalície. Kľúčový vplyv má v dvoch stranách, no prepojenia existujú na všetky strany koalície. Súčasťou OĽaNO je aj strana NOVA, ktorú Lipšic zakladal a ovláda ju prostredníctvom Gábora Grendela.
 8. Lipšic robil advokáta Matovičovi a Naďovi ako špičkám OĽaNO a súčasnej vlády. Má údajne kľúčový vplyv na personálne nominácie v bezpečnostnej oblasti, hovorí sa o prepojeniach na sudcu Klimenta, prokurátora Repu a ďalších urválkov, ktorí dnes zbesilo kriminalizujú opozíciu.
 9. Druhá strana, ktorú majú pod kontrolou Lipšicovi ľudia, je Sme rodina. Okrem Krajniaka v nej aktívne pôsobí Pčolinského rodina – šéf SIS má v parlamente svoju manželku Adrianu a brata Petra, ktorý je, rovnako ako Grendel, členom výboru pre obranu a bezpečnosť, jeho podpredsedom.
 10. Brat šéfa SIS Peter Pčolinský robí aj predsedu Kollárovho poslaneckého klubu. Bezpečnostnú politiku v parlamente majú pod kontrolou Lipšicovi ľudia.
 11. Pripomeňme, že Lipšic robí advokáta aj Andrejovi Kiskovi, zakladateľovi ďalšieho koaličného partnera – strany Za ľudí. Kiska čelí obvineniam z prepojenia na popradskú mafiu, zúčastnil sa na pozemkovom podvode a má na rováši obrovské daňové podvody.
 12. Aj posledný člen koalície – SaS – má na Lipšica slabosť. Šéf SaS Sulík mu ponúkol v roku 2018 stranícku spoluprácu. Spoločne so Sulíkom sa Lipšic objavil na diskotéke, kde sa nachádzal aj kontroverzný podnikateľ, obvinený z vraždy mafiána Deáka.
 13. Saskársky poslanec Baránik dnes nepríčetne vrieska, že Lipšic ani len nepotrebuje previerku, ktorú dostal protekčne. Previerku mu pomohol získať jeho bývalý poskok Krajniak. A získal ju za dva mesiace, čo je rekordná rýchlosť.
 14. Lipšicova skupinka sa rozliezla po celom štáte. Kľúčové posty na prokuratúre, v tajnej službe, v bezpečnostných orgánoch parlamentu aj vlády. A „rozrábajú“ súdy. Keď sa kápo dostane do čela špeciálnej prokuratúry, všetko bude dokonané.
 15. Žiadne brzdy a protiváhy. Žiadna nezávislosť. Žiadna apolitickosť bezpečnostných zložiek. Všetko Lipšicovi ľudia.
Chobotnica zožiera Slovensko. Matovičovcom chýba už len posledný krok… A našu vlasť definitívne ovládne zlo. To najtemnejšie zlo.
Zabudnite na nezávislosť a spravodlivosť, toto skôr pripomína Cosu Nostru.

 

 

 

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies