Matovič otvára školu, ktorú navštevujú jeho deti, Kollár vlastné lyžiarske stredisko …

Už sa našiel Igor Matovič.
Po tom, ako dostal výprask pri voľbe generálneho prokurátora, sa nahlas uvažovalo, že zase ide skákať pod vlak… Ale nakoniec nie – natočil videjko.
Pán premiér pochopil, že je za úplného farizeja, keď otvára školu len pre svoju Kláriku. A tak si sám zobral kameru a… získal za svoje halucinácie až 3 tisíc lajkov – nejako ubúda, Igorko, už Ťa majú dosť aj svedkovia?
Stovky tisíc detí ostane doma, ale on otvorí zrovna súkromnú školu, kam chodia jeho decká – a školu zhodou okolností vlastní ten istý pánko, ktorý od vlády bez súťaže získal životný biznis na rýchlotestíky za 50 miliónov…
Chcel to celé vyžehliť, ale v jeho videjku z neho vyliezlo priam štátnické gesto – urobil figu borovú a do očí sa vysmieval všetkým deťom a rodičom na Slovensku. Niekomu tu už zjavne prepína.
Chalanisko sa zjavne mstí – neprešiel mu Kliment, tak ide ubližovať Slovákom. Typický Matovič!
Ale pán premiér zjavne nie je jediný, kto sa rozhodol, že si otvorí len on to svoje.
Predseda parlamentu Boris Kollár vlastní lyžiarske stredisko na Donovaloch a na stránke Park Snow sa píše, že od 4. decembra sa tam lyžuje.Síce máme núdzový stav, ale Boris Kollár predsa môže, čo iní nie, veď predsa mafia si zariadi všetko. Nech všetci ostatní aj zbankrotujú, Boris si ide svoje. Perfektné.
Matovičova škola a Kollárová lyžovačka otvorené – zvyšok zatvorený. Gratulujeme. Očakávame videjko od Borisa Kollára – figa borová a lešenie na hlave, to bude magické.
Nech žije slovenská vláda! Nech žije Igor Matovič a Kollár! Nech žije mafia! Nech žije figa borová, pardon, spravodlivosť!

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies