Matovičové plány odhalené? Video ktoré šokovalo celé Slovensko

Opozičný poslanec Milan Mazurek „LSNS“ natočil video o plánoch Igora Matoviča. Podľa opozičného poslanca Mazureka premiér Igor Matovič slúžil Pente. Hoci pred voľbami bojoval paradoxne proti Pente a oligarchom

Igor Matovič oklamal svojich voličov sľubmi o tom, ako zatočí s finančou skupinou Penta, ktorá podľa neho tuneluje systém verejného zdravotníctva cez systém schránkových spoločností, sídliacich na Cypre.

Preto bol dokonca priamo na Cypre natočiť propagačné predvolebné video a poukazovať na firmy ako Svet zdravia, či Dôvera holding. Dnes však práve ľudí z týchto firiem dosadzuje do najlukratívnejších pozícií. Topmanažér z firmy Svet zdravia z Matovičovho videa, Ľuboš Lopatka sa stal predsedom predstavenstva štátnej akciovej spoločnosti MH manažment, teda bývalého fondu národného majetku.

Richard Strapko, človek z topmanažmentu penťáckej poisťovne Dôvera sa zase stal generálnym riaditeľom štátnej Všeobecnej zdravotnej poisťovne. Nie len, že Pentu od štátu táto vláda neodstrihne, dokonca jej otvára dvere zažrať sa doň tak, že v zdravotníctve získa úplný monopol. Toto je choré a odsúdeniahodné a musíme sa tomu postaviť! Matovič je klamár a zradca voličov!“ napísal Mazurek.

Naozaj zachránil Igor Matovič Slovensko pred koronavírusom?

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies