Nenávisť k oponentom, pohŕdanie ľuďmi a sebaľútosť pred kamerami

Poslanec OĽANO Krupa predviedol v nedeľnej diskusii v plnej nádhere svoje osobnostné chrapúnstvo. Opozičných poslancov nazýval „panákmi“, „kremeľskými bratmi“, tykal im a posielal ich k „svojej materi“. Poslanec Pročko dnes verne napodobňoval vodcu sekty Matoviča a svojimi výkrikmi ako nepozvaný hosť prerušoval tlačovku HLASU. Minister Naď nazýva protestujúcich ľudí opicami a mohol by som pokračovať ešte dve hodiny.

A táto jedna banda, ktorá sa navzájom preteká v oplzlostiach, ide iných nazývať luzou a žumpou?
A ešte majú tú drzosť postaviť sa pred kamery a so svojimi bratmi z SaS idú nariekať, že im ľudia za hanebnú zmluvu s USA škaredo vypisujú na sociálnych sieťach? A kto asi zaviedol nenávisť ako pracovný nástroj do slovenskej politiky? Nebol to náhodou ich guru Igor Matovič?

To už naozaj všetci zabudli, ako každý týždeň zvolávali demonštrácie pred byty Roberta Fica a nebohého Pavla Pašku? A na tieto protesty nosili drevené šibenice a vyhrážali sa ich rodinám? Vtedy to bolo v poriadku? A dnes idú pre pár vulgárnych komentárov podávať trestné oznámenia?

V žiadnom prípade neschvaľujem násilie. Ale táto partia dnes žne to, čo sama zasiala. Nenávisť, aroganciu, urážky a vulgarizmy.

A je pre OĽaNO a SaS len typické, že sa do kamier vyplakali pár minút predtým, ako sa cynicky vysmiali ľuďom do očí a odmietli zmeniť ústavu kvôli referendu, hoci im to ešte pred pár mesiacmi sväto-sväte sľubovali.

Jdu blejt, velebnosti.

So štýlom politiky, ktorú nastavili vtedy opoziční politici – Matovič, Remišová, Lipšic – je odrazu problém

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies