Páni policajti, vážení kolegovia, nepreberajte na seba budúcu trestnoprávnu zodpovednosť skorumpovanej, plagiátorskej Matovičovej bandy na svoje plecia

Páni policajti, vážení kolegovia, neukladajte pokuty zdravým a nevinným ľudom za neplnenie právne neexistujúcich povinnosti uložených Mikasom.

Každý policajt je povinný odmietnuť splniť nezákonný rozkaz nech by jeho autorom bol ktorýkoľvek nadriadený.
Konajte a postupujte len a len v zmysle služobnej prísahy policajta, v zmysle ktorej ste okrem iného prisahali, že pri plnení svojich povinností sa budete vždy spravovať ústavou a zákonmi.
Podľa Ústavy, na ktorú ste prisahali, sú Mikasove opatrenia zjavne neústavné aj po Matovičovej korónovej novele, ktorá má podobu chaotického legislatívneho paškvilu.
A tí poslanci, ktorí za ňu hlasovali spáchali trestný čin zneužitia právomoci verejného činiteľa.
Určite raz za to budú trestne stíhaní a aj odsúdení.
Preto nepreberajte na seba budúcu trestnoprávnu zodpovednosť skorumpovanej, plagiátorskej Matovičovej bandy na svoje plecia.

Služobná prísaha policajta:

„Slávnostne vyhlasujem, že budem čestným, statočným a disciplinovaným príslušníkom Policajného zboru Slovenskej republiky. Svoje sily a schopnosti vynaložím na to, aby som chránil práva občanov, ich bezpečnosť a verejný poriadok, a to i s nasadením vlastného života. Pri plnení svojich povinností sa budem vždy spravovať ústavou a zákonmi.“

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies