Po podpise okupačnej zmluvy – časť 4.: Kritické myslenie sa stalo hoaxom

Americkí vazali, ktorí proti názoru väčšiny vlastného obyvateľstva darovali vzdušný priestor Slovenska Spojeným štátom za dobré slovo, že tu raz možno minú cez 90 miliónov eur na obnovu vojenských letísk očakávali, že verejná mienka o pakte zrady sa časom zmení. Prvý prieskum od zapredania ukazuje, že názor verejnosti nezmenilo ani údajne nebezpečenstvo z Východu!

Zuzana Čaputová, toho času prezidentka Slovenskej republiky, vníma túto skutočnosť ako zmätenosť obyvateľov v hybridnej vojny, ktorej úlohou je podľa nej to, aby “boli ľudia zneistení a rozleptaní”. “Rozkolísanosť je cieľom a vplyvom ruskej propagandy,“ dodáva Čaputová.

Až 67 percent opýtaných nesúhlasí s prítomnosťou amerických vojakov na území Slovenska! Čo je aj pri citlivom vnímaní Čaputovej väčšina, ktorej názor, samozrejme, v domnení vlastnej neomylnosti môže ona a ďalší predstavitelia štátu s podporou mainstreamu ignorovať. Väčšina národa je teda podľa Čaputovej zmätená a ďalší pritvrdzujú, že tento názor jednoducho treba zmeniť. Už na to majú nástroj v podobe blokovania webov s nežiaducim obsahom a vierou, že propagovaním toho správneho názoru sa verejná mienka zmení.

Oni už ani len nepripúšťajú kritické myslenie, ktoré môže byť za odmietaním dohody s USA, či nesúhlasom s prítomnosťou amerických vojsk na našom území. Kritické myslenie dnes neexistuje, ale sú len “fakty o, ktorých sa nediskutuje” a dezinformácie, lži a propaganda, ktorú treba cenzúrou zlikvidovať. Text piesne “Píšte všetci modrým perom, iná farba nebude,” sa stáva až desivo aktuálnym.
Chcete mier? Musíte súhlasiť s vojskom na svojom území! Nesúhlasíte s nevýhodnou zmluvou? Ste nepriateľom právneho štátu číslo jedna! Nepáči sa Vám vypínanie iného názoru? Ohrozujete základné princípy demokracie a slobodu prejavu!

Bojovníci proti zmätenej väčšine síce už dávno morálne prehrali, ale vojnu nevzdávajú. Ani šírenie strachu, zavedenie cenzúry, či dokonca hrozby väzením nepohli verejnou mienkou, že obranná dohoda s USA je v skutočnosti vazalskou zmluvou.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies