Právo v okovách totality

Tak, ako mnohé trestné oznámenia a podania voči neľudským a protiprávnym praktikám tohto politického režimu právnikov, ktorí zápasíme s touto absurdnou dobou, aj trestné oznámenia poslanca Národnej rady Slovenskej republiky Ľuboša Blahu, sú pre niektorých vyšetrovateľov a prokurátorov zrejme len zdrapom papiera…

Skutok sa nestal…

Je to jasný dôkaz toho, ako potupne slúži prokuratúra tomuto totalitnému režimu. Všetci policajti, prokurátori aj sudcovia čo napomáhajú tomuto antihumánnemu režimu sú spoluzodpovední za demontáž právneho štátu na Slovensku!

Na obrázku môže byť: text, v ktorom sa píše „1Kn993/20/1100- 104 Mgr. Vybavuje/ Priece1/611 Bratislava 22.dembra 2020 upovedomenie Vašich trestnych oznámeni podozrenie podl'a 192 Trestného zákona súvisiacich súvisiacim podl'a spáchania nátlaku testovania Vlády SRa iných, totožné oznámenia som vyšetrovatel'a trestnymi vecami, ktorych .KRP-369/1- Bratislave, odboru kriminálnej Trestného poriadku VYS-BA-2020 02.12.2020, 192 podozrenia závažného zločinu nátlaku vyšetrovatel'a písm. KRP-387/1- Bratae odboru kriminálnej VYS-BA-2020 7.12.2020, písm. Trestného poriadku odmietol odozrenia páchania bzylášt' závažného zločinu nátlaku podl'a 192 ods. ,ods. pism. Trestného zákona ktoré doposial nenadobudli právoplatnost. Na Vás tymto upovedomujem eo Vašich sa základe už nebude. Mgr. Vladimír Priecel prokurátor“

Rovnako tak sú za vznik novej totality zodpovední všetci občania, ktorí kolaborujú s totalitnou štátnou mocou kvôli svojim teplým miestečkám na rôznych úradoch… tiež všetci, ktorí si dávajú dobrovoľne nasilu špárať tyčinkou v nose a ospravedlňujú porušovanie vlastných ľudských a občianskych práv imaginárnou ochranou zdravia.

Všetci, ktorí súhlasia s takýmito zločinmi proti ľudskosti a všetci, ktorí to ticho tolerujú alebo ignorujú, sú spoluvinníci totalitného režimu. Je to smutné konštatovanie.

Pravda sa však nedá umlčať. Skôr alebo neskôr vyjde na svetlo Božie.

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies