Principál Matovič, už stačilo!

Keď 17. novembra vyšli do ulíc podľa ministra arogancie Jaroslava Naďa opice, vyzeralo to na chvíľkovú vzburu, síce bola silná, veď aj polícia hovorila o desiatkach tisícoch ľudí, ale potom sa dlho nič nedialo. Neskôr bolo proti vládnemu principálovi Igorovi Matovičovi niekoľko menších protestov až napokon prišiel, zdá sa, zlomový prieskum o vysokej podpore referenda o predčasných voľbách. Práve tento prieskum zobudil aj doteraz spiacu prezidentku Zuzanu Čaputovú.

Matoviča posiela do čerta ulica, v háji by ho najradšej videla väčšina opýtaných a do kelu ho diplomaticky poslala aj prezidentka. Oveľa menej zhovievavejší začínajú byť politickí komentátori, ktorí ho čoraz častejšie posielajú do rúk odborníkov, priamo povedané na psychiatriu! Samozrejme, Matovič už za tieto reči pripravil pomstu, ktorá by tentokrát mala zabolieť všetkých, nakoľko sa jedná o lockdown počas Vianoc. Matovič sa síce snaží tvrdiť, že sme mu to pokazili my, ale pokiaľ by sa lepšie pozrel do zrkadla, skutočného vinníka by uvidel okamžite, dokonca sa s ním môže pohádať priamo v kúpeľni…

Kým pred mesiacom sme boli pod nátlakom hrozieb, že sa musíme vyhnúť „českej ceste“, tak dnes už bratom Čechom môžeme ticho závidieť – žiaci a študenti sú v školách, otvorené sú krčmy, bary a reštaurácie, život v Česku je zrazu takmer v normále! Ako je to u nás po výbuchu „atómovej bomby“? Školy otvorí veličenstvo Matovič len v prípade, že sa žiaci dajú otestovať a reštaurácie s fitnesscentrami už začínajú protestne otvárať napriek zákazu! Vytočený Matovič do nepríčetna dokonca uteká pred kamerami a odkazuje, že navrhne tvrdý lockdown aký bol v Izreali s takmer okamžitou platnosťou! Občanom nechce dať ani šancu nádychu a v utorok navrhuje zatvoriť krajinu od soboty a rovno na šesť týždňov! Keďže občania sú neposlušní, tak ortieľ krízového štábu sa obyvateľstvo dozvie až v stredu po rokovaní vlády. Nakoľko z ničoho nič majú principálovi ministri prednosť!

Nerobí toto všetko Igor Matovič len pre vlastnú slávu? Lenže pred 40 rokmi istý Mark Champan zastrelil pre vlastnú slávu populárneho speváka Johna Lennon! Matovič síce nestrieľa, ale psychický nátlak, ekonomická likvidácia živiteľov rodín a neustále šírenie strachu tiež nejdú ruka v ruke so zdravým rozumom!

Tak teda, aké Vianoce nám pomstychtivý principál Matovič pripraví?

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies