Rok vlády bláznov a polobláznov v núdzovom stave

Neschopní blázni a poloblázni vládnu na Slovensku už takmer rok a celý ten čas v núdzovom stave, ktorý využívajú na milostné romániky alá Igor Matovič, cestovanie do Londýna štýlom exkluzívnej výnimky Štefana Holého, či dovolenky v Dubaji Richarda Sulíka a pani poslankyne blablabla Romany Tabak! Čo iné táto banda diletantov v núdzovom stave urobila?

Niektorí si užívajú papalašizmus, romániky na Úrade vlády, že Igor?, či dovolenky v Dubaji v čase, keď bežní ľudia nemôžu prekročiť okres, zvyšní členovia vlády menia Slovensko na svoj obraz v zrýchlenom legislatívnom konaní bez diskusie a prijímania pripomienok k daným zmenám.

Ministerka spravodlivosti Mária Kolíková útočí na Roberta Fica, ktorému nie tak dávno možno hovorila “šéfe”, nakoľko sedela v kresle štátnej tajomníčky počas jeho vlády, a teraz chce narýchlo meniť justíciu bleskovou reformou. Zatiaľ čo na Slovensku už niekoľko mesiacov funguje apartheid, keď ľudia bez zdrapu papiera sú nezodpovedné hovädá, ktoré si azda nezaslúžia ani zdravotnú starostlivosť,  tak Kolíková namiesto snahy skončiť fungovanie v núdzovom stave, ktorý obmedzuje práva a slobody, si kreslí súdnu mapu!

Slepej mape podľahol aj minister zdravotníctva Marek Krajčí, ktorý týždeň čo týždeň mení farby okresov, ktoré síce podľa testovania vymysleného Matovičom nesedia, ale aspoň vidíme ako vyzerá minister, ktorý verí, že je “Bohom vyvolený” a “Duchom svätým osvietený”. Namiesto hľadenia do neba už mohol Krajčí dávno Slovensko zásobiť liekmi, ktorými sa napchávala počas Vianoc polovica nakazenej vlády a evidentne na koronu fungujú, lenže to by už testovania vysnívané Matovičom nedokázal vysvetliť ani posledným veriacim Matovičovej sekty. A tak namiesto ochrany životného prostredia sa minister Ján Budaj musel vrátiť k starému remeslu kotolníka, aby upravil legislatívu a biologický odpad mohli spaľovať aj menšie spaľovne.

Minister vnútra Roman Mikulec a minister obrany Jaroslav Naď sršia takou aroganciou, že jeden odmietne vyvesiť čiernu zástavu zosnulému generálovi Milanovi Lučanskému a druhý po smrti vojaka oznámi, že konšpirátori majú nového hrdinu typu Lučanský. Okrem arogancie týchto dvoch spája Naďova bývalá žena, ktorá čírou náhodou dostala pozíciu hovorkyne práve u Mikulca – od jedného arogantného hajzlíka k druhému… Ministrovi pôdohospodárstva Jánovi Mičovskému utekajú ľudia z ministerstva ako na bežiacom páse, nemohol by sa nik diviť, ak by mu zo Slovenska ušli aj vlci, ktorých ešte nedal odstreliť.

Minister školstva Branislav Gröhling, mimochodom tiež plagiátor, namiesto hľadania spôsobu ako vrátiť deti do školských ľavic, hľadá spôsob, ako zmeniť akademickú pôdu, a to najlepšie tak, aby sa táto zmena čo najmenej páčila vysokým školám. Kým sa Veronika Remišová už rok teší, že dostala novovytvorené ministerstvo, tak Andrej Doležal potichu opakuje starú známu pesničku o výstavbe diaľnic! Národ hľada umelcov z tribún, ktorí mlčia rovnako ako ministerka kultúry Natália Milanová, ktorej meno sotva niečo povie väčšine Slovákov, to už je známejší aj vyššie spomínaný Holý, ktorý sa okrem návštev Londýna teší kritike všetkého čo navrhne.

Minister financií Eduard Heger radujúci sa z telepatie “s Duchom svätým” to asi, aby nebol nič dlžný Krajčímu, čachruje s miliardami z prázdnej špajzy akoby sa nechumelilo – raz je to deficit 7 raz 9 inokedy zasa nula, kde na tie čísla chodí? Ministra zahraničných vecí Ivana Korčoka ťažko vidieť na verejnosti, teda pokiaľ sa nedá trčať zo zadku USA, resp. kopnúť do Ruska!

Niet divu, že v ministrovi práce Milanovi Krajniakovi ožil duch Posledného Križiaka, ktorý volá po otvorení kostolov, keď sa pozrie okolo seba na tú svoloč, bandu bláznov a polobláznov na čele s najväčším, tak musel pochopiť, že z tohto nás môže dostať jedine zázrak… Alebo kompletná rekonštrukcia vlády?  A ozaj, na čo tu máme vlastne ten núdzový stav?

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies