Samosprávy už na Matovičov zázrak nečakajú

Sekta okolo Igora Matoviča, nazývajúca sa vláda SR, ešte stále čaká na zázrak z nebies, ktorý by ako jediný mohol dokázať urobiť z Matovičovej atómovej bomby skutočnú bombu proti neviditeľnej hnusobe, ktorá nad vládou zatiaľ vyhráva a veľa nechýba, aby na Matovičovu hlavu padlo 5000 odvrátiteľných úmrtí, ktorými hral pred rokom predvolebné hry.

Minister zdravotníctva Marek Krajčí po vzore svojho pána ešte stále obhajuje plošné testovania, ktoré vyše 99 percent zdravých ľudí vyháňa aj v týchto dňoch do mrazov, a to pri teplotách, keď sa väčšina majiteľov psov zľutuje nad svojimi miláčikmi a prichýli ich vo svojom príbytku.

Krajčímu neprekáža ani fakt, že pri každom trestovaní narastá mobilita a po každom náraste mobility sa plnia nemocnice, ktoré sú priamymi obeťami Matovičovej vlády, pričom tento fakt nemusel vymyslieť žiadny múdrosrač, ale vyslovil ho samotný Matovič, ktorý to hodil na ministra hospodárstva Richarda Sulíka, ktorý nevedno akým spôsobom môže za chybné kroky v rezorte zdravotníctva…

Zatiaľ čo sa Slováci bavia na viralnom videu s názvom “Modlitba za vládu”, kde prednášajúca prosí o múdrosť vlády, tak tú múdrosť bez zbytočného čakania na osvietenie partaje Matoviča prevzali na svoje plecia samosprávy, ktoré pohli hlavou a skončili prikyvovať vláde diletantov!

Niektoré samosprávy už majú dosť Matovičovho diktátu a vďaka tomu, že majú mobilné odberné miesta otvorené cez týždeň odmietajú testovať počas víkendov, kedy sa zdravotnícky personál zbytočne vyčerpáva. Starostovia a primátori, ktorí “šťastie” na tzv. MOM-ky nemajú síce idú v ústrety obyvateľom, aby tí nemuseli zháňať modrý zdrap po okolí, ale k testovaniu vo veľkom vyjadrujú nesúhlas a hovoria a plošnom nezmysle bez výsledkov a dát!

Matovičovo vyhrážanie sa samosprávam, že ak nebudú poslúchať hrozí starostom a primátorom kriminál, nemalo pre Matoviča želaný efekt a samosprávy v týchto dňoch postupne ukazujú, že testovanie mala byť až druhoradá aktivita a milióny eur zo kšeftov s testami mohla radšej vláda venovať na podporu imunity a prevenciu pred vírusom korony!

Kým Matovičovci ešte stále čakajú na zázrak, že atómovka vybuchne a Matovičom vymyslená rozprávka o neviditeľnej hnusobe bude mať šťastný koniec, tak starostovia a primátori rozbehli nákup respirátorov, niektorí odvážnejší pridali aj vitamíny a proti covidu19 idú bojovať nie rozprávkami a čakaním na osvietenie, ale prevenciou a osvetou!

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies