Policajti vyšetrujú smrť Františka Böhma, korunného svedka v prípade Lučanského väzby

Vyšetrujú piatkovú tragickú udalosť v Plaveckom Štvrtku
Podľa informácií televízie Joj bývalý príslušník Slovenskej informačnej služby František Böhm spáchal samovraždu.

Policajti objasňujú tragické udalosti, ktoré sa stali v piatok v neskorých večerných hodinách v Plaveckom Štvrtku v okrese Malacky. Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Lucia Mihalíková. Podľa informácií televízie Joj tu bývalý príslušník Slovenskej informačnej služby (SIS) a kľúčový svedok vo viacerých kauzách František Böhm spáchal samovraždu.

„Krátko pred polnocou sme prostredníctvom tiesňovej linky 158 prijali oznámenie o postrelenej žene a zastrelenom mužovi, ktorí sa nachádzali v jednom z rodinných domov v obci Plavecký Štvrtok. Podľa doterajších informácií muž spôsobil strelné zranenie žene a následne sa sám zastrelil. Ženu so zraneniami previezli do jednej z bratislavských nemocníc. Muž zraneniu na mieste podľahol,“ ozrejmila Mihalíková.

Prípad si na mieste prevzala bratislavská krajská kriminálka. Policajti na mieste v súčasnosti vykonávajú všetky potrebné prvotné a neopakovateľné procesné úkony. „Okolnosti tohto prípadu sú v týchto chvíľach predmetom vyšetrovania. Hneď, ako to procesná situácia umožní, budeme verejnosť o prípade informovať,“ dodala bratislavská policajná hovorkyňa.

František Böhm bol kľúčovým svedkom vo viacerých kauzách, ktoré momentálne vyšetruje polícia. Bývalý člen SIS s políciou spolupracoval v kauzách ako Judáš či Texasan.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies