Koalícia je v troskách 

SaS prišlo o svoju „Drama Queen“. Dramatický odchod Lucie Nicholsonovej dva dni po tom, čo sa zosmiešnila pred celým Slovenskom, bude zrejme onedlho nasledovať rovnako dramatický príchod do Progresívneho Slovenska.

Inteligenčný kvocient SaS sa po odchode „maturitnej“ europoslankyne zo strany okamžite razantne zvýšil, gratulujeme. Našťastie, v strane ostáva ich druhý mozgový trust – Jana Bittó Cigániková. Tá bude naďalej rozveselovať liberálne publikum svojimi nohavičkami a ďalšími pádnymi argumentmi.

Ako sme sa dozvedeli, na povestnej tlačovke Nicholsonovej sa Cigániková vyskytla ako stranícky nábytok – postavili ju tam a ona s tým, čo hovorila Nicholsonová o miliarde, nemala nič spoločné. Len sa tam tak ocitla ako komparz – aké hrdinské od Janky, že?

SaS sa už medzitým chystá na predčasné voľby. Celá Bratislava je oblepená predvolebnými billboardami Sulíka – ja len, že prečo by niekto pchal ťažké peniaze do takejto politickej kampane uprostred volebného obdobia. Sulík sa už pripravuje na voľby – dobré vedieť.

Rozpadá sa aj Sme rodina, okresné štruktúry sú zdesené z toho, že strana neplní svoj program a na kľúčové pošty dosadzuje Borisových mafošov. Žiadne byty, žiadna sociálna pomoc, žiadna ochrana pred migráciou – len pletky s transsexuálmi, vyhadzovanie sestričiek a mastenie vačkov.

Je vrcholom naivity, že niekto uveril Borisovi Kollárovi, že mu záleží na nejakom programe či straníckych štruktúrach – keď ho necháte pri válove, odsúhlasí aj Sorosovho fanatika na čele migračného úradu.

Úplný slovenský Salvini. Za tučný kšeftisko sem navozí aj celú Sýriu a ak na tom zarobí, pridá aj polovicu Líbye. Niekto sa čuduje, že už padol na 5% a že od neho húfom odchádzajú aj vlastní straníci?

V politickej kóme sa už dlhodobo nachádza najmenšia koaličná strana, Kiskova Za ľudí. Remišová sa vadí so Šeligom, kto stranu pozdvihne z nízkotučného mlieka na polotučné – obaja sú tak mimoriadne charizmatickí, že ich už nevolia ani vlastné rodiny.

Povedzte, kto okrem úplných neoliberálnych sociopatov by volil Remišovú po tom, čo pred pár dňami zadrela, že sa čuduje SaS ako podnikateľskej libertariánskej strane, že chce pomáhať ľuďom, ktorí sú cez schému kurzarbeit platení „za to, že sedia doma“.

Hlavičke-makovičke Remišovej zjavne ušlo, že tí ľudia, čo dostávajú pomoc od štátu, nesedia doma pre to, lebo im prirástli zadky k epedu, ale preto, lebo im vláda zakázala chodiť do práce a zavrela im podniky – sociálna pomoc pre týchto ľudí nie je žiadne socialistické dobrodenie, ale kompenzácia za svinstvo, čo na nich pácha štát.

Tomuto rozumie aj Sulík, ktorý má sociálne cítenie na úrovni Jacka Rozparovača. No Remišová tomu nerozumie – ona by tých ľudí nechala umrieť hladom a ešte sa čuduje, že prečo by sme miliardy z EÚ investovali do pomoci ľuďom.

Byť väčší sociálny netvor ako Sulík, to je na zápis do Guinessovej knihy rekordov. Po tomto už Za ľudí nebude voliť ani nízkotučné mlieko. Žiadna žena v dejinách politiky neprejavila toľko surovosti ako tuná Veronika a britská kráľovná Bloody Mary sa fakt snažila.

V polčase rozpadu je aj OĽaNO. O členov síce neprichádzajú, lebo nikdy žiadnych nemali. Ale už je na odchode poslanec Čepček, stredoveké krídlo strany poškuľuje po vytvorení novej kresťanskej strany a jediný, kto ešte Matovičovi ostal, je Chlóra Buanda Salara Banda alias hajlujúca teta márne sa modliaca za Matovičovu múdrosť.

Ruku na srdce: aj poslanci OĽaNO vidia, ako sa rútia ku dnu Matovičove preferencie a postupne vyliezajú z Matovičovho pozadia a hľadajú, kde inde by sa upichli, keď OĽaNO padne na nulu.

To, že Matovič, je psychopat už pochopili aj takí mozgoví titáni ako Pročko, či Tabak – OĽaNO je dva milimetre od zániku.

Štyri strany a všetky v ťažkej existenčnej kríze. Preto má zmysel podpisovať, burcovať, bojovať za predčasné voľby.

Matovičova mafia končí a čím skôr sa rozpadnú, tým lepšie pre Slovensko.

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies