Slniečkari ukazujú, že nemajú rozum ani vzdelanie, zato v sebe majú dostatok arogancie, elitárstva a primitivizmu

Už Slovensko vstáva, putá si strháva!

Je nádherné vidieť, ako sa boja. Slovákov zatlačili do kúta, zobrali im referendum, zobrali im nádej – a tak sa Slovensko pohlo. A liberálna kaviareň odrazu kňučí strachom.

Prečítajte si dnes dennú tlač. Pištia ako potkany. Našli si politológov, ktorí v živote nenapísali jedinú vedeckú knihu, ale dnes sú najšťastnejší, že si môžu kopnúť do protestujúcich ľudí.

Moslim Lenč hovorí, že ľudia sú „luza“. To tak možno v tvojej milovanej Saudskej Arábii, sahib. Ale tu na Slovensku majú ľudia právo protestovať proti nerovnosti.

Nejaký treťotriedny nemčinár Štefančík krčmovo nadáva na opozičných politikov a nazýva to politológiou. Toto sú tí intelektuálni titáni kaviarne – nuly bez akejkoľvek úrovne.

Slniečkari proste ukazujú, že nemajú rozum ani vzdelanie, zato v sebe majú dostatok arogancie, elitárstva a primitivizmu. A jediné, čo vedia, je chrániť Matoviča a korporácie.

Najhlučnejšia je Pravda, ktorá sa kedysi tvárila, že je ľavicová. Dnes je na nerozoznanie od Denníka N a SME. Kopú do pracujúcich ľudí a stoja pevne v jednom šíku s kaviarňou a farmafirmami.

Dnes kopú do Blahu, lebo vyjadril podporu protestujúcim. A dopustil sa najťažšieho zločinu – pozdravil Kotlebu. Bežne sa tomu hovorí zdvorilosť, pre nich je to armageddon!

Zvláštne, že rovnako nekopali do svojich slniečkarskych „hrdinov“, ktorí počas majdanu burcovali ulicu v 2018.

Vtedy išlo o zneužitie vraždy Jána Kuciaka – a dnes už všetci vedia, že išlo len o rozbušku pre majdan. Išlo to zvonku a ľudia na námestiach boli cynicky zneužití Kiskom, Šeligom a dnešnými vládnymi politikmi.

Pamätáte, keď sa počas protestov proti vláde Smeru zavesili na bránu Úradu vlády a snažili sa ju vyvaliť? Vtedy to nebola luza, ale statoční bojovníci za svetlejšie zajtrajšky.

No keď sa ľudia postavia proti diskriminácii a segregácii, tak sú odrazu luza. Naď ich nazýval opice, Schutz hovorí o dobytku. A pre vládu sú „podľudia“, ktorým treba zakázať vstup do reštaurácií ako Afričanom počas apartheidu.

Totálny obrat!

Takáto dehumanizácia je prvým predpokladom každého fašizmu. Aj toho očkovacieho. A kopať do Slovákov, ktorí využívajú svoje ústavné právo protestovať, je znakom absolútneho nepochopenia demokracie.

Budú na nás útočiť, budú nás prenasledovať, budú z nás robiť extrémistov. Len preto, že chceme, aby očkovanie na Covid bolo dobrovoľné a nie povinné. Len preto, že sme ako ľavičiari na strane bežných pracujúcich ľudí, ktorým zlomyseľne ničia život.

Minister Lengvarský do médií nalial milióny a možno niečo cvrkne aj politológom či virológom, ktorí poslušne rapocú, čo im napíšu z Pfizeru.

A keď sa politológ vyzúri na opozícii ako nejaký opitý futbalový fanúšik, tak bude za hrdinu. A keď médiá budú z Blahu a Fica robiť fašistov, budú prémie. Takto dnes funguje verejná diskusia.

Pravdu už nezastavia

Ľudia už vypínajú telku a hľadajú pravdu na sociálnej sieti. Vstávajú od počítačov a idú pred parlament. Slovensko sa pohlo a oni to už nezastavia.

Môžete do oligarchických médií naliať aj miliardy, pán Lengvarský. Už im nikto neverí. Už nikto neverí liberálnej kaviarni, ktorá je povýšenecká a myslí len na záujmy pracháčov a Ameriky.

Už Slovensko vstáva, putá si strháva… Hej, rodina milá, hodina odbila…

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies