Sulík si slová vďaky nezaslúži

 

Počujete to ticho? Nikto neplače ani za ministrom Richardom Sulíkom, ktorý je za marazmus na Slovensku spoluzodpovedný! Sulík, ktorý si od Igora Matoviča nevypočul slová vďaky za spolupáchateľstvo, je jedným z vinnikov, že Matovič si vládne ako sa mu zachce a prisní!

Sulík nedokázal zrušiť nezmyselné opatrenia ako napr. zatvorené okresy počas minuloročnej Veľkej noci, deti sa do škôl v minulom školskom roku nevracali hoci pandemické čísla boli už v máji takmer na nule!

Sulík si nepresadil ani kontrolu na hraniciach počas leta a napriek presvedčeniu, že špajchlovačka nie je riešenie, tak ju Sulík podporil tým, že na prelome rokov kúpil testy za milióny eur, a to “na hulváta” priamym zadaním!

Sulík je spoluzodpovedný za takmer rok trvajúci núdzový stav, ktorý nevyhovuje len Matovičovi, ale vyhovoval aj Sulíkovi, keď v skrátených konaniach si mohol rýchlo plniť svoje túžby o ekonomike…

Áno, Matovič má pravdu ak tvrdí, že Sulík je idiot, lebo len idiot dokáže rok podporovať blázna vo funkcii premiéra a znášať vyhlásenia o tom, že je „masový vrah“, ktorý by mal namiesto politiky ísť kopať hroby!

Sulík si naozaj nezaslúži slová vďaky, to, že ide o Matovičovu pomstu je zjavné, ale samotný Sulík je spoluvinný, že z Matoviča sa stal pomstychtivý diktátor, ktorý naďalej prahne po moci!

 

 

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies